Strona główna Wiadomości czerwiec 16 Jak osiągnąć wyjątkowy zapach wnętrza?
REKLAMA

Nowa prozycja od producenta

Jak osiągnąć wyjątkowy zapach wnętrza?

Horecanet.pl, 16 czerwca 2016

Marka Pachnąca Szafa Prestige powstała z myślą o potrzebach branży hotelarskiej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w kreowaniu zapachów stworzyła wyselekcjonowaną kolekcję wazonów zapachowych będącą odzwierciedleniem najnowszych trendów.

Autor:

Produkty Pachnąca Szafa Prestige to doskonałe uzupełnienie wystroju pomieszczeń hotelowych, restauracyjnych oraz obiektów takich, jak gabinet kosmetyczny, spa, czy kasyno.

Wazony zapachowe są niezwykle wydajne – pachną nawet do 12 tygodni w pomieszczeniach o dużych kubaturach. Dzięki produktom Pachnąca Szafa Prestige wnętrze zyskuje wysmakowany, ekskluzywny charakter. Wyrafinowany aromat olejków zapachowych otula pomieszczenie zmysłowymi akordami dając poczucie komfortu i luksusu. 

Na kolekcję Pachnąca Szafa Prestige składa się 10 modeli wazonów, których design sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Będzie też oryginalnym dodatkiem do bardziej tradycyjnie urządzonych pomieszczeń.

                                                                                                                                      

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.