Strona główna Wiadomości czerwiec 16 Jak osiągnąć wyjątkowy zapach wnętrza?
REKLAMA

Nowa prozycja od producenta

Jak osiągnąć wyjątkowy zapach wnętrza?

Horecanet.pl, 16 czerwca 2016

Marka Pachnąca Szafa Prestige powstała z myślą o potrzebach branży hotelarskiej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w kreowaniu zapachów stworzyła wyselekcjonowaną kolekcję wazonów zapachowych będącą odzwierciedleniem najnowszych trendów.

Autor:

Produkty Pachnąca Szafa Prestige to doskonałe uzupełnienie wystroju pomieszczeń hotelowych, restauracyjnych oraz obiektów takich, jak gabinet kosmetyczny, spa, czy kasyno.

Wazony zapachowe są niezwykle wydajne – pachną nawet do 12 tygodni w pomieszczeniach o dużych kubaturach. Dzięki produktom Pachnąca Szafa Prestige wnętrze zyskuje wysmakowany, ekskluzywny charakter. Wyrafinowany aromat olejków zapachowych otula pomieszczenie zmysłowymi akordami dając poczucie komfortu i luksusu. 

Na kolekcję Pachnąca Szafa Prestige składa się 10 modeli wazonów, których design sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Będzie też oryginalnym dodatkiem do bardziej tradycyjnie urządzonych pomieszczeń.

                                                                                                                                      

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.