Strona główna Wiadomości sierpień 10 Jak stworzyć ofertę bankietową?
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Jak stworzyć ofertę bankietową?

Horecanet.pl, 10 sierpnia 2017

Lokalizacja, wielkość i wyposażenie pokoju, autorska kuchnia, bardzo dobrze wyposażone centrum konferencyjne czy indywidualne podejście do gościa. To tylko jedne z kilkunastu czynników mających wpływ na ostateczną decyzję. W przypadku hoteli biznesowych, kolejnym będzie oferta bankietowa.

Dyrektor gastronomii Hotelu Nosalowy Dwór o ofercie bankietowej

Autor: RF

Przygotowanie dobrej oferty bankietowej wcale nie jest sprawą tak oczywistą. Dobrą, mam na myśli taką, która nie tylko spełnia oczekiwania gości, ale również je nieco przewyższa. To powoduje, iż zleceniodawca wyjeżdżając z danego obiektu ma świadomość, iż został potraktowany w sposób wyjątkowy. Oczywiście daje to słuszne przekonanie i nadzieję, iż tym bardziej wróci z kolejną realizacją.

Menu
Powinno być w kilku formach, które odzwierciedlają charakter miejsca, jak i również rangę wydarzenia. Inne dania będą serwowane podczas uroczystej kolacji , a inne podczas coctail party. Niezmiernie istotne jest, aby menu było bezpieczne tzn. tak skonstruowane, aby każdy z gości mógł swobodnie z niego korzystać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, którzy informują nas o wszelkiego rodzaju nietolerancjach bądź zmianach żywieniowych, w ofercie resortu Nosalowy Dwór & Spa znajdziemy specjalne kompozycje bez laktozy czy glutenu. Propozycje dla wegetarian, wegan czy innych osób o specjalnych dietach również nie stanowią problemu. W ofercie jest obecnie kilkanaście menu, dopasowanych do miejsc spotkań oraz ich charakteru. Oczywiście większość proponowanych menu można po konsultacji tak modyfikować, by spełnić oczekiwania gości. Różnorodność w wyborze alkoholi i napojów to kolejny atut. W open barach znajdują się propozycje takie jak m.in.: wódka domowej selekcji, które są dokładnie doprecyzowane po rozmowach z gośćmi. W tym przypadku to sam kontrahent dokonuje wyboru z kilku proponowanych marek w danej grupie cenowej. Podczas eventów firmowych coraz rzadziej widoczne są również zastawione stoły rodem z lat 80-tych, gdzie królowały butelki po napojach i alkoholach. Najczęściej wybieraną formą jest open bar, a standardem jest serwowanie...

Autorem jest Radek Fischbach
dyrektor gastronomii Nosalowy Dwór Resort & Spa

Cały artykuł publikujemy w:
ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 
link do aktualnego numeru: LIPIEC 2017

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE