powiększ tekst
Strona główna » Wiadomości » Jazz Bistro: współpraca z Pachnącą Szafą
REKLAMA

Antynikotynowe kosmetyki zapachowe w lokalach

Jazz Bistro: współpraca z Pachnącą Szafą

źródło: Pachnąca Szafa, Horecanet.pl, 26.10.2010 (zaktualizowany 25.10.2010 16:08)

Firma Pachnąca Szafa dostarczyła kosmetyki zapachowe nowej linii Anti-Tabac do wnętrz warszawskich restauracji sieci Jazz Bistro. Ich zadaniem jest zneutralizowanie zapachu dymu tytoniowego i wypełnienie pomieszczenia przyjemną wonią.

Sieć restauracji Jazz Bistro to pięć znanych miejsc na mapie Warszawy: Gwiazdeczka przy ul. Piwnej, Espresso (ul. Piękna), Nu przy Żurawiej, orientalne Zen przy Jasnej oraz ursynowski Land. Pierwsza restauracja została otwarta we wrześniu 1999 roku w Warszawie. Wszystkie lokale sieci utrzymane są w podobnym, nowoczesnym stylu. Do dekoracji wnętrz użyto drewno, stal kwasową i szkło. Integralną częścią i atrakcją restauracji jest metalowy kontrabas oraz muzyka jazzowa grana przez znane zespoły oraz młode, wschodzące talenty.

Linia Anti-Tabac wyróżnia się ciekawą, przyciągającą uwagę, secesyjną grafiką, świeżym, długo utrzymującym przyjemnym zapachem oraz bogatą gamą produktów. Specjalnie na potrzeby Pachnącej Szafy najlepsi specjaliści opracowali i testowali wyjątkową recepturę kompozycji zapachowej, która nie tylko skutecznie neutralizuje zapach nikotyny, ale utrzymuje się w pomieszczeniu przez długi czas. W linii dostępnych jest sześć uzupełniających się „pachnących” produktów: dyfuzer, perfumy do pomieszczeń, perfumy do kominka, saszetka do szafy i samochodu, saszetka do popielniczki, świeca. Codziennie po wieczornym sprzątaniu sal, pracownicy restauracji delikatnie nawanniają pomieszczenia, nadając im lekki zapach wody kolońskiej.