Strona główna Wiadomości 10 Już 24 „kupców” na Sweets & Coffee Forum 2017
REKLAMA

UWAGA DOSTAWCY! Realna szansa na kontrakt roku!

Już 24 „kupców” na Sweets & Coffee Forum 2017

Horecanet.pl, 10 stycznia 2017

Tradycyjnie III Sweets & Coffee Forum 2017 towarzyszyć będą indywidualne spotkania dostawców z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za zakupy, inwestycje, wyposażenie, zaopatrzenie, w sieciach kawiarni, lodziarni, cukierni i piekarni. To jedyna okazja w roku do nawiązania relacji, wymiany informacji dotyczącej współpracy - realna szansa na KONTRAKT ROKU!
 

Już 24 „kupców” na Sweets & Coffee Forum 2017

Autor:

Spotkania Business Speed Dating po raz trzeci towarzyszyć będą III Sweets & Coffee Forum 2017. Tegoroczna edycja odbędzie się już 16 marca br. w Sheraton Warsaw Hotel. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich dostawców, którym szczególnie zależy na wymiernych korzyściach biznesowych.


LISTA AKTUALNIE POTWIERDZONYCH „KUPCÓW” III SWEETS & COFFEE FORUM 2017 - kliknij aby się zapoznać


Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni to poza merytorycznymi prelekcjami, porywającymi dyskusjami z wybitnymi ekspertami i praktykami branży, przede wszystkim wyjątkowe miejsce spotkań i bezpośrednich kontaktów biznesowych. W tym roku, po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To specjalna strefa wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych rozmów, w której do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są „kupcy” odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w lokalach niezależnych oraz największych sieciach. To jedyna w roku okazja do wymiany informacji na temat współpracy, wzajemnych oczekiwań oraz realna możliwość pozyskania tzw. KONTRAKTU ROKU!
Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.
 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.SCFORUM.PL

Organizator BROG Marketing
Platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, wydawca
czasopism: czasopism: 
Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem:
Informacje dotyczące sponsoringu, udziału w wystawie oraz w spotkaniach z „kupcami”
Adam Stępniak - szef zespołu sprzedaży rynku sweets & coffee
tel.: 664 463 069, 22 290 66 11
a.stepniak@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.