Strona główna Wiadomości 10 Już 24 „kupców” na Sweets & Coffee Forum 2017
REKLAMA

UWAGA DOSTAWCY! Realna szansa na kontrakt roku!

Już 24 „kupców” na Sweets & Coffee Forum 2017

Horecanet.pl, 10 stycznia 2017

Tradycyjnie III Sweets & Coffee Forum 2017 towarzyszyć będą indywidualne spotkania dostawców z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za zakupy, inwestycje, wyposażenie, zaopatrzenie, w sieciach kawiarni, lodziarni, cukierni i piekarni. To jedyna okazja w roku do nawiązania relacji, wymiany informacji dotyczącej współpracy - realna szansa na KONTRAKT ROKU!
 

Już 24 „kupców” na Sweets & Coffee Forum 2017

Autor:

Spotkania Business Speed Dating po raz trzeci towarzyszyć będą III Sweets & Coffee Forum 2017. Tegoroczna edycja odbędzie się już 16 marca br. w Sheraton Warsaw Hotel. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich dostawców, którym szczególnie zależy na wymiernych korzyściach biznesowych.


LISTA AKTUALNIE POTWIERDZONYCH „KUPCÓW” III SWEETS & COFFEE FORUM 2017 - kliknij aby się zapoznać


Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni to poza merytorycznymi prelekcjami, porywającymi dyskusjami z wybitnymi ekspertami i praktykami branży, przede wszystkim wyjątkowe miejsce spotkań i bezpośrednich kontaktów biznesowych. W tym roku, po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To specjalna strefa wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych rozmów, w której do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są „kupcy” odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w lokalach niezależnych oraz największych sieciach. To jedyna w roku okazja do wymiany informacji na temat współpracy, wzajemnych oczekiwań oraz realna możliwość pozyskania tzw. KONTRAKTU ROKU!
Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.
 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.SCFORUM.PL

Organizator BROG Marketing
Platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, wydawca
czasopism: czasopism: 
Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem:
Informacje dotyczące sponsoringu, udziału w wystawie oraz w spotkaniach z „kupcami”
Adam Stępniak - szef zespołu sprzedaży rynku sweets & coffee
tel.: 664 463 069, 22 290 66 11
a.stepniak@brogmarketing.pl

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.