Strona główna Wiadomości 10 Już 24 „kupców” na Sweets & Coffee Forum 2017
REKLAMA

UWAGA DOSTAWCY! Realna szansa na kontrakt roku!

Już 24 „kupców” na Sweets & Coffee Forum 2017

Horecanet.pl, 10 stycznia 2017

Tradycyjnie III Sweets & Coffee Forum 2017 towarzyszyć będą indywidualne spotkania dostawców z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za zakupy, inwestycje, wyposażenie, zaopatrzenie, w sieciach kawiarni, lodziarni, cukierni i piekarni. To jedyna okazja w roku do nawiązania relacji, wymiany informacji dotyczącej współpracy - realna szansa na KONTRAKT ROKU!
 

Już 24 „kupców” na Sweets & Coffee Forum 2017

Autor:

Spotkania Business Speed Dating po raz trzeci towarzyszyć będą III Sweets & Coffee Forum 2017. Tegoroczna edycja odbędzie się już 16 marca br. w Sheraton Warsaw Hotel. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich dostawców, którym szczególnie zależy na wymiernych korzyściach biznesowych.


LISTA AKTUALNIE POTWIERDZONYCH „KUPCÓW” III SWEETS & COFFEE FORUM 2017 - kliknij aby się zapoznać


Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni to poza merytorycznymi prelekcjami, porywającymi dyskusjami z wybitnymi ekspertami i praktykami branży, przede wszystkim wyjątkowe miejsce spotkań i bezpośrednich kontaktów biznesowych. W tym roku, po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To specjalna strefa wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych rozmów, w której do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są „kupcy” odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w lokalach niezależnych oraz największych sieciach. To jedyna w roku okazja do wymiany informacji na temat współpracy, wzajemnych oczekiwań oraz realna możliwość pozyskania tzw. KONTRAKTU ROKU!
Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.
 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.SCFORUM.PL

Organizator BROG Marketing
Platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, wydawca
czasopism: czasopism: 
Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem:
Informacje dotyczące sponsoringu, udziału w wystawie oraz w spotkaniach z „kupcami”
Adam Stępniak - szef zespołu sprzedaży rynku sweets & coffee
tel.: 664 463 069, 22 290 66 11
a.stepniak@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE