Strona główna Wiadomości Już jest Rynek Dostawców HoReCa w Polsce - RAPORT 2018!
REKLAMA

Link do pełnej wersji elektronicznej w artykule

Już jest Rynek Dostawców HoReCa w Polsce - RAPORT 2018!

Horecanet.pl, 5 lutego 2018

Skuteczny poradnik umożliwiający podejmowanie właściwych decyzji zakupowych i inwestycyjnych właśnie ukazał się na rynku. Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania. Publikacja powstała pod redakcją czasopism Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee oraz naszego, newsowego portalu Horecanet.pl.

JUŻ NA RYNKU! Dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania!

Autor: BROG B2B

Publikacja zawiera wyniki badań dotyczące rynku dostawców, wypowiedzi ekspertów i analityków, opinie właścicieli hoteli i restauracji, a także szefów spółek hotelarskich i gastronomicznych na temat istniejących oraz oczekiwanych form relacji z dostawcami. Ponadto znajdą w niej Państwo szeroki przegląd aktualnej oferty rynkowej dostawców skierowaną do bezpośrednich odbiorców branży HoReCa.

Rynek Dostawców HoReCa w Polsce - RAPORT 2018 ukazał się w nakładzie < 10 000 egzemplarzy (bezpłatna wysyłka imienna), 15 900 subskrybentów newslettera portalu www.horecanet.pl otrzyma go w formie elektronicznej na własną skrzynkę. Jest również dostępny całkowicie bezpłatnie dla ponad 35 000 użytkowników portalu www.horecanet.pl.

Publikacja ponadto będzie przez cały rok szeroko promowana i dystrybuowana na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce.


RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij


Egzemplarze publikacji trafią do rąk własnych:
- niezależnych hotelarzy; restauratorów; właścicieli: kawiarni,
  lodziarni, cukierni, piekarni;
- prezesów, zarządów, „kupców” i menadżerów z sieci bezpośrednio
  odpowiedzialnych za zakupy, zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp.;
- architektów i pracowni projektowych
- doradców inwestycyjnych oraz ekspertów

 
Wydawcą jest BROG B2B - platforma mediów efektywnej komunikacji - wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store, portali :www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend,

Zapraszamy do współpracy!
BROG B2B
Kontakt z Biurem Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE