Strona główna Wiadomości 2015 marzec 19 Aż trzech „kupców” z Lotosu na PetroTrend 2015
REKLAMA

Już 28 kwietnia spotkanie właścicieli stacji paliw

Aż trzech „kupców” z Lotosu na PetroTrend 2015

Petrolnet.pl, 19 marca 2015

Już 19. „kupców” spotka się z dostawcami na jubileuszowym XV Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2015. Swój udział właśnie potwierdzili także: kierownik działu sklepów i usług, menadżer kategorii - art. spożywcze, prasa, papierosy oraz menadżer kategorii - piwo, alkohol, napoje - osoby odpowiedzialne w firmie Lotos za te kategorie.

Business Speed Dating podczas PetroTrend 2014

Autor: BROG Marketing

 
 

Lotos, Shell, BP, Statoil, Eurocash, Mateus, Moya, Polskie Stacje Paliw Huzar, Stowarzyszenie Niezależnych Operatorów Stacji Paliw Delfin, Falco Mazurkiewicz Gwiazda, Arge Paliwa, Axan – te firmy już potwierdziły udział swoich „kupców” na Forum PetroTrend 2015.

BUSINESS SPEED DATING to miejsce indywidualnych, szybkich, a zarazem intensywnych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług będą przedstawiciele z największych koncernów i sieci stacji paliw „kupcy” odpowiedzialni za zaopatrzenie, wyposażenie i modernizację w zakresie: sklep, gastronomia, infrastruktura. To niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju okazja dla sponsorów, wystawców lub uczestników konferencji do nawiązania bezpośrednich relacji lub wymiany informacji na temat współpracy z „kupcami” największych koncernów i sieci działających w Polsce.


Na zdjęciach: Ubiegłoroczne XIV Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2014

FOTOGALERIA Z XIV FORUM PETROTREND 2014 - KLIKNIJ

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Forum Rynku Paliwowego odbędzie się 28 kwietnia 2015 roku w Sheraton Warsaw Hotel. Szczegółowych informacji na temat udziału w wydarzeniu udzielamy pod numerem telefonu 22 594 45 83. Wszystkie bieżące informacje znajdują się na portalu www.petrotrend.pl

Forum Rynku Paliwowego PetroTrend zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych w polskim sektorze paliwowym. W trakcie konferencji m.in. omawiamy perspektywy i trendy rozwoju rynku, radzimy jak przyciągnąć i utrzymać klienta, komentujemy zmiany przepisów, przedstawiamy innowacyjne rozwiązania dla przystacyjnych sklepów, restauracji i myjni.

Forum Rynku Paliwowego PetroTrend od piętnastu lat, gromadzi co roku przedstawicieli kadry zarządzającej i managerów spółek paliwowych, których głos ma kluczowe znaczenie dla kształtu rynku paliwowego. Tradycją już jest, że w konferencji biorą udział prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje, właściciele stacji paliw, a także przedstawiciele producentów i dystrybutorów działających na tym rynku.

Obejrzyj materiały video z ubiegłorocznej edycji Forum PetroTrend 2014 - kliknij

Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca miesięczników Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat konkursu oraz kwestii dotyczących sponsoringu, udziału w wystawie czy bezpośrednimi spotkaniami w ramach Business Speed Dating XV edycji Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2015 prosimy o kontakt:

Kontakt z Organizatorem:

BROG Marketing
Zbigniew Pąk - szef zespołu rynku paliwowego
tel. +48 22 594 45 83
tel. kom. +48 664 463 083
e-mail: z.pak@brogmarketing.pl

www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.