Strona główna Wiadomości 2015 marzec 19 Aż trzech „kupców” z Lotosu na PetroTrend 2015
REKLAMA

Już 28 kwietnia spotkanie właścicieli stacji paliw

Aż trzech „kupców” z Lotosu na PetroTrend 2015

Petrolnet.pl, 19 marca 2015

Już 19. „kupców” spotka się z dostawcami na jubileuszowym XV Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2015. Swój udział właśnie potwierdzili także: kierownik działu sklepów i usług, menadżer kategorii - art. spożywcze, prasa, papierosy oraz menadżer kategorii - piwo, alkohol, napoje - osoby odpowiedzialne w firmie Lotos za te kategorie.

Business Speed Dating podczas PetroTrend 2014

Autor: BROG Marketing

 
 

Lotos, Shell, BP, Statoil, Eurocash, Mateus, Moya, Polskie Stacje Paliw Huzar, Stowarzyszenie Niezależnych Operatorów Stacji Paliw Delfin, Falco Mazurkiewicz Gwiazda, Arge Paliwa, Axan – te firmy już potwierdziły udział swoich „kupców” na Forum PetroTrend 2015.

BUSINESS SPEED DATING to miejsce indywidualnych, szybkich, a zarazem intensywnych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług będą przedstawiciele z największych koncernów i sieci stacji paliw „kupcy” odpowiedzialni za zaopatrzenie, wyposażenie i modernizację w zakresie: sklep, gastronomia, infrastruktura. To niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju okazja dla sponsorów, wystawców lub uczestników konferencji do nawiązania bezpośrednich relacji lub wymiany informacji na temat współpracy z „kupcami” największych koncernów i sieci działających w Polsce.


Na zdjęciach: Ubiegłoroczne XIV Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2014

FOTOGALERIA Z XIV FORUM PETROTREND 2014 - KLIKNIJ

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Forum Rynku Paliwowego odbędzie się 28 kwietnia 2015 roku w Sheraton Warsaw Hotel. Szczegółowych informacji na temat udziału w wydarzeniu udzielamy pod numerem telefonu 22 594 45 83. Wszystkie bieżące informacje znajdują się na portalu www.petrotrend.pl

Forum Rynku Paliwowego PetroTrend zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych w polskim sektorze paliwowym. W trakcie konferencji m.in. omawiamy perspektywy i trendy rozwoju rynku, radzimy jak przyciągnąć i utrzymać klienta, komentujemy zmiany przepisów, przedstawiamy innowacyjne rozwiązania dla przystacyjnych sklepów, restauracji i myjni.

Forum Rynku Paliwowego PetroTrend od piętnastu lat, gromadzi co roku przedstawicieli kadry zarządzającej i managerów spółek paliwowych, których głos ma kluczowe znaczenie dla kształtu rynku paliwowego. Tradycją już jest, że w konferencji biorą udział prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje, właściciele stacji paliw, a także przedstawiciele producentów i dystrybutorów działających na tym rynku.

Obejrzyj materiały video z ubiegłorocznej edycji Forum PetroTrend 2014 - kliknij

Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca miesięczników Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat konkursu oraz kwestii dotyczących sponsoringu, udziału w wystawie czy bezpośrednimi spotkaniami w ramach Business Speed Dating XV edycji Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2015 prosimy o kontakt:

Kontakt z Organizatorem:

BROG Marketing
Zbigniew Pąk - szef zespołu rynku paliwowego
tel. +48 22 594 45 83
tel. kom. +48 664 463 083
e-mail: z.pak@brogmarketing.pl

www.brogmarketing.pl

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Cały czas rozwijamy naszą ofertę

Paweł Odrzywołek dyrektor działu stacji paliw Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.