Strona główna Wiadomości 2015 grudzień 21 Już w styczniu bądź wśród liderów!
REKLAMA

Podręcznik restauratorów i hotelarzy

Już w styczniu bądź wśród liderów!

Horecanet.pl, 21 grudnia 2015

W 2016 roku, właścicielom restauracji, hoteli i obiektów noclegowych w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących doboru dostawców, tradycyjnie już, skutecznie pomoże specjalna publikacja powstająca pod redakcją Nowości Gastronomicznych, Świata Hoteli oraz portalu horecanet.pl - Rynek Dostawców HoReCa w Polsce - RAPORT 2016.

Już wkrótce lektura obowiązkowa!

Autor: BROG Marketing

Rynek Dostawców HoReCa w Polsce - RAPORT 2016 ukaże się już w styczniu w nakładzie 10 000 egzemplarzy (bezpłatna wysyłka imienna), 15 000 subskrybentów portalu www.horecanet.pl otrzyma go w formie elektornicznej na własną skrzynkę. Będzie również dostępny dożywotnio i całkowicie bezpłatnie dla ponad 30 000 użytkowników portalu www.horecanet.pl.

Egzemplarze publikacji trafią do rąk własnych:
-„kupców” z największych sieci bezpośrednio odpowiedzialnych
  za zakupy,
zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp.
- zarządów spółek będących właścicielami sieci gastronomicznych i hotelarskich
- niezależnych hotelarzy i restauratorów
- architektów, doradców inwestycyjnych oraz ekspertów

Publikacja w dodatkowym nakładzie będzie obecna na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce.
Uwaga! Tylko w tym wydaniu specjalna oferta na skuteczną prezentację! 
DO REKLAMY INFORMACJA O FIRMIE GRATIS!

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży. Dzięki całorocznej „żywotności” publikacji i szerokiej promocji medialnej, także podczas najważniejszych imprez w całej Polsce. Raport gwarantuje Państwa reklamie najszerszy zasięg dotarcia oraz wielokrotny z nią kontakt.  

UBIEGŁOROCZNE WYDANIE
RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT 2015
- KLIKNIJ

Publikacja powstaje w BROG Marketing - platformie mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawcy miesięczników: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel,  Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni - Cukierni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem reklamy BROG Marketing:
RYNEK GASTRONOMICZNY
Dawid Miedziocha, szef zespołu sprzedaży 
tel.: +48 664 463 079
d.miedziocha@brogmarketing.pl

RYNEK HOTELARSKI
Tomasz Witecki, szef zespołu sprzedaży 
tel.: +48 664 463 072
t.witecki@brogmarketing.pl

Adam Stępniak, doradca klienta
tel. + 48 664 463 069
a.stepniak@brogmarketing.pl

WWW.BROGMARKETING.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE