Strona główna Wiadomości Katarzyna Strojna-Szwaj ponownie w Vienna House
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Katarzyna Strojna-Szwaj ponownie w Vienna House

Horecanet.pl, 19 lutego 2018

Na początku lutego do regionalnego oddziału sprzedaży i marketingu Vienna House powróciła Katarzyna Strojna-Szwaj. Ponownie jest odpowiedzialna za prowadzenie działań komunikacyjnych hoteli Vienna House w Polsce, w tym powstającego Vienna House Mokotow Warsaw.

Autor:

Katarzyna Strojna-Szwaj związana jest z austriacką siecią hoteli od 2011 r. Od samego początku odpowiada za prowadzenie działań komunikacyjnych i marketingowych, najpierw jako communication and marketing manager, zaś od połowy 2013 r. jako regional communication and marketing manager.

W 2016 r. z sukcesem przeprowadziła rebranding sieci w Polsce. W tym roku do najważniejszych jej projektów będzie należało otwarcie czterogwiazdkowego obiektu w Warszawie – Vienna House Mokotow Warsaw oraz wprowadzenie na rynek nowej odsłony restauracji zlokalizowanej w Vienna House Andels Cracow.  Katarzyna Strojna-Szwaj swoją karierę zawodową zaczynała jako asystentka dyrektor PR w Mercedes-Benz Polska. Następnie awansowała na stanowisko specjalisty PR ds. samochodów dostawczych i ciężarowych. W 2010 r. przeszła do trzeciego sektora. W Fundacji Marka Kamińskiego odpowiadała za prowadzenie działań komunikacyjnych oraz otwarcie biura w Warszawie. Jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytu Warszawskiego na specjalizacji marketing polityczny. Ukończyła również studia podyplomowe na SWPS na kierunku psychologia społeczna. Jest wegetarianką, pozytywnie zakręconą na punkcie zdrowego odżywiania.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Vienna House to największa austriacka grupa hotelarska zarządza hotelami mając na względzie jeden cel: inspirowanie gości. W Polsce posiada 5 obiektów: Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, Vienna House Andels Lodz, Vienna House Andels Cracow, Vienna House Easy Cracow, Vienna House Easy Angelo Katowice. Ideą Vienna House są nowe doświadczenia, odkrywanie i dostrzeganie prawdziwego piękna w prostocie. Hotele działające pod marką „Vienna House” odznaczają się ekskluzywnym wystrojem i obejmują indywidualne hotele miejskie oraz ośrodki, znane z ponadczasowego designu i naturalnego szyku. „Vienna House Easy” jest grupą hoteli designerskich w stylu „smart-casual” urządzonych w nowoczesnym, świeżym i swobodnym stylu.

Obecnie firma zatrudnia 2,4 tys. pracowników w dziewięciu krajach. Vienna House jest zarejestrowanym znakiem handlowym spółki Vienna International Hotelmanagement AG.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE