Strona główna Wiadomości Katarzyna Strojna-Szwaj ponownie w Vienna House
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Katarzyna Strojna-Szwaj ponownie w Vienna House

Horecanet.pl, 19 lutego 2018

Na początku lutego do regionalnego oddziału sprzedaży i marketingu Vienna House powróciła Katarzyna Strojna-Szwaj. Ponownie jest odpowiedzialna za prowadzenie działań komunikacyjnych hoteli Vienna House w Polsce, w tym powstającego Vienna House Mokotow Warsaw.

Autor:

Katarzyna Strojna-Szwaj związana jest z austriacką siecią hoteli od 2011 r. Od samego początku odpowiada za prowadzenie działań komunikacyjnych i marketingowych, najpierw jako communication and marketing manager, zaś od połowy 2013 r. jako regional communication and marketing manager.

W 2016 r. z sukcesem przeprowadziła rebranding sieci w Polsce. W tym roku do najważniejszych jej projektów będzie należało otwarcie czterogwiazdkowego obiektu w Warszawie – Vienna House Mokotow Warsaw oraz wprowadzenie na rynek nowej odsłony restauracji zlokalizowanej w Vienna House Andels Cracow.  Katarzyna Strojna-Szwaj swoją karierę zawodową zaczynała jako asystentka dyrektor PR w Mercedes-Benz Polska. Następnie awansowała na stanowisko specjalisty PR ds. samochodów dostawczych i ciężarowych. W 2010 r. przeszła do trzeciego sektora. W Fundacji Marka Kamińskiego odpowiadała za prowadzenie działań komunikacyjnych oraz otwarcie biura w Warszawie. Jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytu Warszawskiego na specjalizacji marketing polityczny. Ukończyła również studia podyplomowe na SWPS na kierunku psychologia społeczna. Jest wegetarianką, pozytywnie zakręconą na punkcie zdrowego odżywiania.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Vienna House to największa austriacka grupa hotelarska zarządza hotelami mając na względzie jeden cel: inspirowanie gości. W Polsce posiada 5 obiektów: Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, Vienna House Andels Lodz, Vienna House Andels Cracow, Vienna House Easy Cracow, Vienna House Easy Angelo Katowice. Ideą Vienna House są nowe doświadczenia, odkrywanie i dostrzeganie prawdziwego piękna w prostocie. Hotele działające pod marką „Vienna House” odznaczają się ekskluzywnym wystrojem i obejmują indywidualne hotele miejskie oraz ośrodki, znane z ponadczasowego designu i naturalnego szyku. „Vienna House Easy” jest grupą hoteli designerskich w stylu „smart-casual” urządzonych w nowoczesnym, świeżym i swobodnym stylu.

Obecnie firma zatrudnia 2,4 tys. pracowników w dziewięciu krajach. Vienna House jest zarejestrowanym znakiem handlowym spółki Vienna International Hotelmanagement AG.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.