Strona główna Wiadomości Katowice: Nowa inwestycja w sercu Nikiszowca
REKLAMA

Kolejny obiekt spółki

Katowice: Nowa inwestycja w sercu Nikiszowca

Horecanet.pl, 7 czerwca 2018

Spółka, znana z nietuzinkowych projektów w obszarze górnośląskiego rynku nieruchomości, nabyła kolejną, 33. nieruchomość. Tym razem przeznaczy ją m.in. pod działalność spółek zależnych Hornigold i Śląska Prohibicja.

Nowa nieruchomość w portfelu Śląskich Kamienic

Autor: Horecanet

Minęło już sześć miesięcy odkąd ruszyła restauracja Śląska Prohibicja w zabytkowej dzielnicy miasta Katowice - Nikoszowiec. To wyjątkowe miejsce w klimacie lat 20-tych odwiedziło już blisko 50 tys. gości, a zainteresowanie wciąż rośnie.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY

link do aktualnego numeru
MAJ 2018

Spółka Śląskie Kamienice stała się właścicielem wyjątkowej wieży ciśnień oraz przylegających budynków zlokalizowanych w sercu Nikiszowca, nieopodal restauracji Śląska Prohibicja. To właśnie tam powstaną wyjątkowe przestrzenie - apartament Hornigold i sala bankietowa na potrzeby działalności restauracji. Zarząd spółki planuje również nietuzinkowy projekt - zagospodarowanie przestrzeni wieży pod obserwatorium astronomiczne.

W części pomieszczeń powstanie również siedziba spółki Śląskie Kamienice.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE