Strona główna Wiadomości Kobiecy zespół sprzedaży w Radisson Blu Resort w Świnoujściu
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Kobiecy zespół sprzedaży w Radisson Blu Resort w Świnoujściu

Horecanet.pl, 15 listopada 2017

340 pokoi i apartamentów, największa sala balowa nad Bałtykiem oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych powodują, że Radisson Blu Resort w Świnoujściu to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, konferencję i spotkanie biznesowe. Za sprzedaż odpowiedzialne są Magdalena Rybicka, Katarzyna Majewska-Pelc oraz Agnieszka Lipska.

Autor:

Dyrektorem działu sprzedaży Radisson Blu Resort, Świnoujście jest Magdalena Rybicka, która zarządza wszystkimi pionami sprzedaży hotelu. Katarzyna Majewska-Pelc jako Revenue Manager zajmuje się polityką cenową oraz monitoruje działania konkurencji, a Agnieszka Lipska  Meeting & Events Manager odpowiedzialna jest za sprzedaż usług konferencyjnych i największej sali balowej nad Bałtykiem.

– Dział sprzedaży tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych sieciach jak: Hilton, Rezidor czy Starwood. Bardzo dobra znajomość lokalnego i światowego rynku hotelarskiego oraz łącznie ponad 50 lat doświadczenia w branży budują mocne fundamenty działu sprzedaży Radisson Blu Resort, Świnoujście – mówi Magdalena Rybicka, Sales Director.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY

!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

Magdalena Rybicka w branży hotelarskiej pracuje od 13 lat. Doświadczenie zdobywała m.in. w InterContinental Hotels Group, Hilton oraz Starwood. Odpowiada za tworzenie i realizację strategii sprzedaży, konstruowanie budżetów oraz poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych. Jest absolwentką prestiżowej Szkoły Głównej Handlowej. Czas po pracy dzieli między rodziną a pasjami, w tym lataniem na paralotni, narciarstwem i podróżowaniem.

Katarzyna Majewska-Pelc karierę zawodową w hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku. Pracowała w sieci Carlson Rezidor w warszawskim Radisson Blu, hotelach sieci Accor, Holiday Inn i Hilton. Studiowała prawo i administrację na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Prywatnie interesuje się literaturą skandynawską i językami obcymi, jej pasją są również sporty zimowe.

Agnieszka Lipska posiada 14-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Pracę rozpoczęła w Holiday Inn Warsaw Hotel, następnie kontynuowała karierę w prestiżowych obiektach sieci Hilton, a także koordynowała prace podczas UEFA Euro 2012. Ukończyła Warszawską Szkołę Główną Turystyki i Rekreacji. Prywatnie interesuje się kinem, fotografią i literaturą. 

Radisson Blu Resort, Świnoujście – 13-piętrowy hotel, który góruje nad strefą uzdrowiskową, przyciągając uwagę spacerowiczów. Kompleks, którego projekt wyłoniono w konkursie z SARP, odmienił architektoniczny krajobraz miasta wprowadzając nadmorską śmiałość i rozmach. Jest to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Polsce zbudowany zgodnie z międzynarodową certyfikacją ekologiczną Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Niezależnym operatorem obiektu jest Zdrojowa Hotels Central Pomerania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.