Strona główna Wiadomości grudzień 19 Kolejna Wytwórnia U Lodziarzy
REKLAMA

Większe portfolio sieci

Kolejna Wytwórnia U Lodziarzy

Horecanet.pl, 19 grudnia 2016

Lody z Wytwórni U Lodziarzy cieszą się w Białymstoku popularnością. Nic więc dziwnego, że systematycznie przybywa lodziarni, w których skosztować można tych tworzonych na bazie babcinej receptury przysmaków. W ostatni piątek dołączyła do nich kolejna – tym razem jest to wyspa lodowa w galerii Alfa Centrum.

Autor:

Pierwsza lodziarnia z szyldem U Lodziarzy Wytwórnia Lodów Prawdziwych pojawiła się w stolicy województwa podlaskiego w maju ubiegłego roku. Kwestią czasu było otwarcie następnych wytwórni. Jeszcze w tym samym sezonie do pierwszej, działającej przy Rynku Kościuszki, dołączyła kolejna – w galerii Atrium Biała. Z kolei w tym roku w parku na Plantach w okresie letnim pojawiła się mobilna riksza, wprost z której sprzedawano lodowe przysmaki.

Teraz przyszedł czas na drugą wyspę lodową – tym razem w galerii Alfa Centrum w Białymstoku (przy ul. Świętojańskiej 15), która rozpoczęła działalność w piątek 16 grudnia.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁENGO WYDANIA
- kliknij aby zapoznać się z numerem
  WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2016

- Wyspa umiejscowiona zostanie na pierwszym piętrze, tuż obok strefy food court i sklepu spożywczego. W tym wypadku mamy do czynienia z nieco większą przestrzenią handlową, niż w poprzedniej galerii – punkt zajmie bowiem łącznie 12 mkw. – wyjaśnia Aleksandra Szarkowska, przedstawicielka sieci.

Poszerzona powierzchnia to jednak nie jedyna nowość. Podobnie, jak w przypadku wytwórni przy Rynku Kościuszki, także i tu oprócz lodów w ofercie pojawią się również smakowe napoje gazowane, woda sodowa, różnorodne koktajle i granity. Na miejscu będzie też można skosztować kawy, herbaty i towarzyszących im słodkości.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE