Strona główna Wiadomości grudzień 19 Kolejna Wytwórnia U Lodziarzy
REKLAMA

Większe portfolio sieci

Kolejna Wytwórnia U Lodziarzy

Horecanet.pl, 19 grudnia 2016

Lody z Wytwórni U Lodziarzy cieszą się w Białymstoku popularnością. Nic więc dziwnego, że systematycznie przybywa lodziarni, w których skosztować można tych tworzonych na bazie babcinej receptury przysmaków. W ostatni piątek dołączyła do nich kolejna – tym razem jest to wyspa lodowa w galerii Alfa Centrum.

Autor:

Pierwsza lodziarnia z szyldem U Lodziarzy Wytwórnia Lodów Prawdziwych pojawiła się w stolicy województwa podlaskiego w maju ubiegłego roku. Kwestią czasu było otwarcie następnych wytwórni. Jeszcze w tym samym sezonie do pierwszej, działającej przy Rynku Kościuszki, dołączyła kolejna – w galerii Atrium Biała. Z kolei w tym roku w parku na Plantach w okresie letnim pojawiła się mobilna riksza, wprost z której sprzedawano lodowe przysmaki.

Teraz przyszedł czas na drugą wyspę lodową – tym razem w galerii Alfa Centrum w Białymstoku (przy ul. Świętojańskiej 15), która rozpoczęła działalność w piątek 16 grudnia.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁENGO WYDANIA
- kliknij aby zapoznać się z numerem
  WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2016

- Wyspa umiejscowiona zostanie na pierwszym piętrze, tuż obok strefy food court i sklepu spożywczego. W tym wypadku mamy do czynienia z nieco większą przestrzenią handlową, niż w poprzedniej galerii – punkt zajmie bowiem łącznie 12 mkw. – wyjaśnia Aleksandra Szarkowska, przedstawicielka sieci.

Poszerzona powierzchnia to jednak nie jedyna nowość. Podobnie, jak w przypadku wytwórni przy Rynku Kościuszki, także i tu oprócz lodów w ofercie pojawią się również smakowe napoje gazowane, woda sodowa, różnorodne koktajle i granity. Na miejscu będzie też można skosztować kawy, herbaty i towarzyszących im słodkości.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.