Strona główna Wiadomości 9 Kolejna hala gastronomiczna powstaje w Warszawie
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Kolejna hala gastronomiczna powstaje w Warszawie

Horecanet.pl, 9 stycznia 2017

W granicach dzielnicy Śródmieście, przy ulicach Dobrej, Leszczyńskiej, Wybrzeże Kościuszkowskie i Zajęczej, realizowany jest zespół budynków biurowych Copernicus Square. W ramach obiektu powstanie  również hotel oraz pasaż gastronomiczny podobny do tego w Hali Koszyki.

Autor:

Konstrukcja obiektów ruszyła na początku 2016, a dobiegnie końca w 2018 roku. Powierzchnia użytkowa tych obiektów będzie równa 45 tys. mkw., z czego największą część zajmie powierzchnia biurowa - 28 tys. mkw., mniej powierzchnia handlowa - 9 tys. mkw., mieszkalna - blisko 6 tys. mkw., z lokalami.

Autorem projektu jest biuro architektoniczne z Warszawy - APA Wojciechowski, natomiast jego inwestorami są spółkiTristan Capital Partners z Warszawy we współpracy z White Star Real Estate. W pobliżu stoją zespół mieszkalny Nowe Powiśle, Centrum Nauki Kopernik oraz osiedle Dobra 54.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

                                                                                                                                           

 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.