Strona główna Wiadomości 10 Kolejna inwestycja firmy cateringowej
REKLAMA

Rozwój rynku

Kolejna inwestycja firmy cateringowej

Horecanet.pl, 9 stycznia 2017

Nowy oddział na Pomorzu to kolejny etap szerszej strategii firmy Deli Catering, która w ten sposób chce objąć zasięgiem najbardziej aktywne – z punktu widzenia rynku usług cateringowych – rejony kraju. Według przedstawicieli firmy rynek na Pomorzu to drugi – zaraz po warszawskim – największy rynek usług cateringowych w Polsce.

Autor:

- Północ jawi nam się jako bardzo atrakcyjny region pod kątem organizacji wszelkiego rodzaju imprez, a te jak wiemy wymagają oprawy cateringowej. Dostrzegamy tu szereg możliwości organizacyjnych w kontekście targów oraz innych wydarzeń branżowych czy chociażby koncertów. Co więcej, biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie usługami Deli Catering właśnie w północnej części Polski zdecydowaliśmy się na większą ekspansję tego rynku – mówi Damian Wiatrak, Managing Director w firmie Deli Catering.

Firma nie wyklucza dalszej ekspansji rynku usług cateringowych w Polsce. W planach spółki są także bazy produkcyjno-magazynowe na południu kraju oraz strategiczne alianse z miejscami eventowymi oraz halami targowymi.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

- Obecnie widzimy, iż segment rynku usług cateringowych jest mocno rozproszony – zwłaszcza w regionach. Co więcej, ze względu na między innymi bariery logistyczne, możliwości rozwoju są dość ograniczone. Niemniej nie wykluczamy dalszej ekspansji tego rynku. Usługi cateringowe są jednym z najbardziej perspektywicznych sektorów rynku gastronomicznego. Co więcej rynek w Polsce jest w dalszym ciągu na etapie wzrostowym, co pozwala nam z optymizmem spoglądać w przyszłość – podkreśla Damian Wiatrak.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.