Strona główna Wiadomości 10 Kolejna inwestycja firmy cateringowej
REKLAMA

Rozwój rynku

Kolejna inwestycja firmy cateringowej

Horecanet.pl, 9 stycznia 2017

Nowy oddział na Pomorzu to kolejny etap szerszej strategii firmy Deli Catering, która w ten sposób chce objąć zasięgiem najbardziej aktywne – z punktu widzenia rynku usług cateringowych – rejony kraju. Według przedstawicieli firmy rynek na Pomorzu to drugi – zaraz po warszawskim – największy rynek usług cateringowych w Polsce.

Autor:

- Północ jawi nam się jako bardzo atrakcyjny region pod kątem organizacji wszelkiego rodzaju imprez, a te jak wiemy wymagają oprawy cateringowej. Dostrzegamy tu szereg możliwości organizacyjnych w kontekście targów oraz innych wydarzeń branżowych czy chociażby koncertów. Co więcej, biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie usługami Deli Catering właśnie w północnej części Polski zdecydowaliśmy się na większą ekspansję tego rynku – mówi Damian Wiatrak, Managing Director w firmie Deli Catering.

Firma nie wyklucza dalszej ekspansji rynku usług cateringowych w Polsce. W planach spółki są także bazy produkcyjno-magazynowe na południu kraju oraz strategiczne alianse z miejscami eventowymi oraz halami targowymi.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

- Obecnie widzimy, iż segment rynku usług cateringowych jest mocno rozproszony – zwłaszcza w regionach. Co więcej, ze względu na między innymi bariery logistyczne, możliwości rozwoju są dość ograniczone. Niemniej nie wykluczamy dalszej ekspansji tego rynku. Usługi cateringowe są jednym z najbardziej perspektywicznych sektorów rynku gastronomicznego. Co więcej rynek w Polsce jest w dalszym ciągu na etapie wzrostowym, co pozwala nam z optymizmem spoglądać w przyszłość – podkreśla Damian Wiatrak.
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.