Strona główna Wiadomości kwiecień 19 Kolejna realizacja NetPost
REKLAMA

Nowoczesne technologie

Kolejna realizacja NetPost

Horecanet.pl, 19 kwietnia 2017

Białe lwy i tygrysy to niezwykle rzadkie gatunki dzikich kotów, które można zobaczyć tylko w jednym miejscu w Polsce – w ZOO Safari w Borysewie. Dzięki wyjątkowej dbałości o zwierzęta oraz umiejętnościom zarządzania, obiekt z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Właściciele zdecydowali się m.in. na wdrożenie nowoczesnego systemu do prowadzenia obiektu.

Autor:

Bliskość natury, dzikie zwierzęta i rozrywka – z tymi cechami kojarzy się ZOO. Ale gdzie w tym wszystkim technologia? Okazuje się, że ma ona coraz większy wpływ na działanie najnowocześniejszych ogrodów zoologicznych na całym świecie.

- Ogrody takie jak Zoo Safari Borysew wyróżnia nie tylko mnogość gatunków, ale i nowoczesne rozwiązania, które w dużej mierze wpływają na komfort zwiedzających. Możliwość zakupu biletów on-line i kasy biletowe umiejscowione przy różnych atrakcjach ogrodu to tylko kilka udogodnień – przekonuje Rafał Marek, Prezes firmy NetPOS. 

W ZOO Safari Borysew już wkrótce zostanie wdrożony Elektroniczny System Obsługi Klienta. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu zwiedzający będą mogli liczyć na sprawną i kompleksową obsługę. Długie kolejki w oczekiwaniu na kupno biletu to już przeszłość. Już niedługo każdy będzie mógł nabyć wejściówkę za pośrednictwem strony internetowej. W ramach wdrożenia, do jednego z najpopularniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce, dostarczony zostanie także nowoczesny sprzęt komputerowy i urządzenia fiskalne. W ZOO znajdzie się 14 stanowisk POS do obsługi klientów m.in. na terenie figlarni i w kinie 5d, które stanowią dodatkowe atrakcje dla najmłodszych miłośników przyrody.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: MARZEC 2017

Właściciele obiektu zadbali także o sprawną obsługę gości w punktach gastronomicznych znajdujących się na terenie ZOO.

- ZOO w Borysewie to niezwykle duży i świetnie zorganizowany obiekt. Właściciele, mając na uwadze dobro klientów, otworzyli na terenie kompleksu kilka punktów gastronomicznych. W każdym z nich zostaną wdrożone systemy gastronomiczne, które znacznie usprawnią funkcjonowanie lokali. Oprogramowanie da możliwość kolejkowania zamówień, przyspieszy ich realizację i pozwoli na stałe monitorowanie zasobów magazynowych – dodaje Rafał Marek z NetPOS.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE