Strona główna Wiadomości kwiecień 19 Kolejna realizacja NetPost
REKLAMA

Nowoczesne technologie

Kolejna realizacja NetPost

Horecanet.pl, 19 kwietnia 2017

Białe lwy i tygrysy to niezwykle rzadkie gatunki dzikich kotów, które można zobaczyć tylko w jednym miejscu w Polsce – w ZOO Safari w Borysewie. Dzięki wyjątkowej dbałości o zwierzęta oraz umiejętnościom zarządzania, obiekt z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Właściciele zdecydowali się m.in. na wdrożenie nowoczesnego systemu do prowadzenia obiektu.

Autor:

Bliskość natury, dzikie zwierzęta i rozrywka – z tymi cechami kojarzy się ZOO. Ale gdzie w tym wszystkim technologia? Okazuje się, że ma ona coraz większy wpływ na działanie najnowocześniejszych ogrodów zoologicznych na całym świecie.

- Ogrody takie jak Zoo Safari Borysew wyróżnia nie tylko mnogość gatunków, ale i nowoczesne rozwiązania, które w dużej mierze wpływają na komfort zwiedzających. Możliwość zakupu biletów on-line i kasy biletowe umiejscowione przy różnych atrakcjach ogrodu to tylko kilka udogodnień – przekonuje Rafał Marek, Prezes firmy NetPOS. 

W ZOO Safari Borysew już wkrótce zostanie wdrożony Elektroniczny System Obsługi Klienta. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu zwiedzający będą mogli liczyć na sprawną i kompleksową obsługę. Długie kolejki w oczekiwaniu na kupno biletu to już przeszłość. Już niedługo każdy będzie mógł nabyć wejściówkę za pośrednictwem strony internetowej. W ramach wdrożenia, do jednego z najpopularniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce, dostarczony zostanie także nowoczesny sprzęt komputerowy i urządzenia fiskalne. W ZOO znajdzie się 14 stanowisk POS do obsługi klientów m.in. na terenie figlarni i w kinie 5d, które stanowią dodatkowe atrakcje dla najmłodszych miłośników przyrody.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: MARZEC 2017

Właściciele obiektu zadbali także o sprawną obsługę gości w punktach gastronomicznych znajdujących się na terenie ZOO.

- ZOO w Borysewie to niezwykle duży i świetnie zorganizowany obiekt. Właściciele, mając na uwadze dobro klientów, otworzyli na terenie kompleksu kilka punktów gastronomicznych. W każdym z nich zostaną wdrożone systemy gastronomiczne, które znacznie usprawnią funkcjonowanie lokali. Oprogramowanie da możliwość kolejkowania zamówień, przyspieszy ich realizację i pozwoli na stałe monitorowanie zasobów magazynowych – dodaje Rafał Marek z NetPOS.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.