Strona główna Wiadomości Kolejna sieć gastronomiczna w ZP HoReCa
REKLAMA

Rośnie liczba członków Związku

Kolejna sieć gastronomiczna w ZP HoReCa

Horecanet.pl, 12 lutego 2018

Do grona Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu dołączyła polska sieć Makarun Spaghetti and Salad. To kolejna firma gastronomiczna, która poszerzyła szeregi Związku.

Autor:

- Jesteśmy dumni, że należymy do organizacji działającej w imieniu firm jak i konsumentów oraz możemy wspólnie budować wizerunek polskiej branży gastronomicznej. Mamy nadzieję że przyczyni się to do rozwoju oraz polepszenia sytuacji rynkowej mniejszych jak i większych podmiotów - powiedział Marcin Szworak współwłaściciel firmy Makarun.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Sieć spaghetterii Makarun Spaghetti and Salad posiada już 25 punktów gastronomicznych, w tym 24 jednostki w Polsce oraz 1 w Hamburgu. Makarun jako pierwszy w Polsce rozpoczął sprzedaż włoskiego spaghetti z sosami w formie „take away”, co w 2016 roku zaowocowało otrzymaniem prestiżowej nagrody Food Business Award w kategorii „Fast-food”, a w 2017 roku marka została finalistą w tej kategorii, potwierdzając pozycję najlepszej na rynku polskim sieci serwującej szybkie jedzenie oraz wyróżnieniem w kategorii „Efektywny rozwój marki”. W marcu 2017 r. Makarun otworzył pierwszy punkt za granicą - w Centrum Handlowym Mundsburg w Hamburgu.

Sieć spaghetterii rozwijana jest w oparciu o system franczyzowy. Przedstawiciele Makarunu podkreślają, że dowodem na jakość marki poza stałymi, zadowolonymi klientami są franczyzobiorcy, którzy otworzyli więcej niż jeden punkt Makaruna lub wykupili wyłączność na całe miasto m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Bielsku-Białej, Płocku czy Wrocławiu.

Obecnie ZP HoReCa liczy 29 Członków. Do ZP HoReCa mogą przystępować zarówno hotele, firmy gastronomiczne, jak i firmy współpracujące z gastronomią.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.