Strona główna Wiadomości sierpień 10 Kolejne inwestycje Grupy Anders
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Kolejne inwestycje Grupy Anders

Horecanet.pl, 10 sierpnia 2017

- Bez planów i marzeń trudno żyć, a więc są w mojej głowie praktycznie cały czas. Właśnie prowadzimy prace nad dużym projektem – powiedział w rozmowie z naszą redakcją Andrzej Dowgiałło, prezes Grupy Anders.

Będzie modernizacja Hotelu Anders

Autor: BROG Marketing

Jak podkreśli prezes projekt jest na wstępnym etapie i jeszcze nie może nic więcej zdradzić. - Jest to jak dotychczas nasze największe i najbardziej skomplikowane przedsięwzięcie. Związane ze środkami unijnymi przy dużym wkładzie własnym. Istnieje jednak wiele czynników, często niezależnych od nas, które na to wpływają i zdecydują czy realizacja zakończy się sukcesem, czy tym razem będziemy rzeczywiście musieli odpuścić. Jak się nie uda, to z pewnością zajmiemy się innym projektem. Na Warmii i Mazurach jest jeszcze wiele obiektów funkcjonujących bez przeznaczenia, które można byłoby uratować – powiedział Andrzej Dowgiałło.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: LIPIEC 2017

Grupa niebawem rozpocznie też modernizację Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. - Na pewno chcemy ujednolicić cały kompleks. Jego poszczególne elementy powstawały na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Dobudowywaliśmy kolejne części, przestrzenie odpowiadając na zmieniające się oczekiwania gości oraz rynku. Niestety jest to widoczne, dlatego też chcemy – poprzez modernizację – otrzymać efekt spójności. Anders przejdzie głęboką przemianę. Stanie się obiektem jeszcze bardziej związanym z naturą. Dotyczyć to będzie aranżacji, wyposażenia oraz gastronomii. Chcemy wprowadzać autorskie ekorozwiązania, które będą autentyczne i widoczne dla gości. Planujemy wydzielić część konferencyjną, stworzyć nową przystań – ekomarinę. Chcemy otworzyć się jeszcze bardziej na jezioro. Sprawić, aby właściciele łodzi mieli po co do nas przypływać i zatrzymywać się – tłumaczył prezes Grupy Anders.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE