Strona główna Wiadomości sierpień 10 Kolejne inwestycje Grupy Anders
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Kolejne inwestycje Grupy Anders

Horecanet.pl, 10 sierpnia 2017

- Bez planów i marzeń trudno żyć, a więc są w mojej głowie praktycznie cały czas. Właśnie prowadzimy prace nad dużym projektem – powiedział w rozmowie z naszą redakcją Andrzej Dowgiałło, prezes Grupy Anders.

Będzie modernizacja Hotelu Anders

Autor: BROG Marketing

Jak podkreśli prezes projekt jest na wstępnym etapie i jeszcze nie może nic więcej zdradzić. - Jest to jak dotychczas nasze największe i najbardziej skomplikowane przedsięwzięcie. Związane ze środkami unijnymi przy dużym wkładzie własnym. Istnieje jednak wiele czynników, często niezależnych od nas, które na to wpływają i zdecydują czy realizacja zakończy się sukcesem, czy tym razem będziemy rzeczywiście musieli odpuścić. Jak się nie uda, to z pewnością zajmiemy się innym projektem. Na Warmii i Mazurach jest jeszcze wiele obiektów funkcjonujących bez przeznaczenia, które można byłoby uratować – powiedział Andrzej Dowgiałło.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: LIPIEC 2017

Grupa niebawem rozpocznie też modernizację Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. - Na pewno chcemy ujednolicić cały kompleks. Jego poszczególne elementy powstawały na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Dobudowywaliśmy kolejne części, przestrzenie odpowiadając na zmieniające się oczekiwania gości oraz rynku. Niestety jest to widoczne, dlatego też chcemy – poprzez modernizację – otrzymać efekt spójności. Anders przejdzie głęboką przemianę. Stanie się obiektem jeszcze bardziej związanym z naturą. Dotyczyć to będzie aranżacji, wyposażenia oraz gastronomii. Chcemy wprowadzać autorskie ekorozwiązania, które będą autentyczne i widoczne dla gości. Planujemy wydzielić część konferencyjną, stworzyć nową przystań – ekomarinę. Chcemy otworzyć się jeszcze bardziej na jezioro. Sprawić, aby właściciele łodzi mieli po co do nas przypływać i zatrzymywać się – tłumaczył prezes Grupy Anders.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.