Strona główna Wiadomości Nowe otwarcia w sieci Dobry Hotel
REKLAMA

Kolejne obiekty w portfolio

Nowe otwarcia w sieci Dobry Hotel

Horecanet.pl, 13 kwietnia 2018

Dobry Hotel to synonim doświadczenia, nowoczesności oraz nieustannego podążania za zmieniającym się otoczeniem. W najbliższym czasie sieć wzbogaci swoje portfolio o trzy kolejne obiekty, zlokalizowane w Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu.

Autor:

Hotel Altus w Poznaniu to 11 pięter, 109 wygodnych pokoi, przestronna restauracja o powierzchni 184 mkw. z widokiem na rewitalizowaną ulicę Św. Marcin oraz pięć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. To najważniejsze liczby przebudowanego budynku przy ulicy św. Marcin 40.

- Hotel Altus stanowi jedną z pięciu kultowych wież Domów Towarowych Alfa w Poznaniu, które powstały w latach 70 ubiegłego wieku.  Budynek został wyburzony do samej konstrukcji, zdjęto elewację i ściany wewnętrzne. Stare wnętrza nie spełniały już nowoczesnych standardów - wyjaśnia prezes Altus Hotel Leszek Mięczkowski.

 

Niebanalne wnętrza z nutą nostalgii za czasami PRL to ukłon w stronę historii tego miejsca. Lastryko, metalo-plastyki oraz sklejki we współczesnym wydaniu to tylko niektóre elementy wyposażenia i wystroju tego obiektu.

Nowy trzygwiazdkowy obiekt to dopełnienie szerokiej modernizacji centrum Poznania i nawiązanie do czasów świetności Domów Towarowych Alfa. Hotel Altus to odpowiedź rynku, który poszukuje miejsc autentycznych, klimatycznych, pełnych ciekawej historii.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia APA Wojciechowski, a za wnętrza Loft Magdalena Adamus, która na swoim koncie ma realizacje wnętrz m.in. hotelu Marriott w Sopocie oraz Hotelu Deo Gdańsk Old Town w Gdańsku. Właśnie ten drugi, Hotel Deo Gdańsk Old Town w drugiej połowie bieżącego roku zostanie otwarty w sercu  historycznego miasta Gdańska.  Koncepcja hotelu była taka, aby zbudować obiekt dostarczający wszystkich możliwych rozwiązań hotelowo-konferencyjnych skierowanych zarówno do klienta biznesowego, jaki i indywidualnego.

W Hotelu Deo Gdańsk Old Town  znajdzie się ponad 350 klimatycznych pokoi z dużą ilością naturalnego światła, wyposażonych w stylowe meble i wygodne łóżka. Na ponad  1,3 tys. mkw. powierzchni konferencyjno -bankietowej składa się dziewięć nowoczesnych w pełni wyposażonych multimedialnie  sal, dwie restauracje, przestronne foyer konferencyjne.

Hotel Deo Gdańsk Old Town wkrótce stanie się największym hotelem konferencyjnym w Trójmieście z bogatą ofertą strefy spa i wellness.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Kolejne miasto, w którym już w trzecim kwartale br. wprowadzimy naszą ideę  gościnności to Wrocław. Luksusowy, czterogwiazdkowy Best Western Premier Hotel City Center przy ulicy Gwarnej to 64 pokoje, w tym ponad 20 pokoi dwupoziomowych, dwie sale konferencyjne, restauracja, sauny sucha, parowa oraz fitness. Elewację obiektu już wkrótce ozdobi mural dopasowany harmonijnie do koncepcji zarówno miasta, jak i sieci Dobry Hotel.

Popularne hasło promocyjne: Wrocław – miasto spotkań, w Best Western Premier Hotel City Center zostanie zrealizowane w 100 proc. W hotelu będzie przestrzeń do spotkań różnych kultur, tradycji i myśli.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.