Strona główna Wiadomości Kolejny, muzyczny projekt ibis
REKLAMA

Rodzina hoteli ibis partnerem CEE MUSIC 2017

Kolejny, muzyczny projekt ibis

Horecanet.pl, 4 grudnia 2017

Rodzina hoteli ibis została partnerem CEE MUSIC 2017 Songwriting Camp, największych w Europie Środkowo-Wschodniej warsztatów kompozytorskich. Odbędą się one 4-7 grudnia w hotelu ibis Warszawa Reduta. Podjęcie współpracy z Universal Music przy organizacji tego wydarzenia jest kolejnym etapem łączenia rodziny hoteli ibis z projektami związanymi z muzyką.

Autor:

CEE MUSIC 2017 Songwriting Camp to już druga edycja największych w tej części Europy warsztatów muzycznych. Podczas ubiegłorocznej, sopockiej edycji wydarzenia producenci z całego świata nagrali  utwory z takimi artystami jak: Sarsa, Margaret czy Adam Stachowiak. Wiele z nich stało się hitami i były grane przez największe polskie stacje radiowe i telewizje muzyczne. W tym roku do hotelu ibis Warszawa Reduta przyjedzie ponad pięćdziesięciu uczestników i producentów z zagranicy. Udział wezmą także polscy wokaliści, tacy jak Monika Lewczuk, Wojciech Łuszczykiewicz, Maja Hyży, Lanberry czy Sarsa. Podczas kilku dni pracy powstanie ponad 80 utworów.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY

!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

Rodzina hoteli ibis, jako partner wydarzenia, ugości jego uczestników oraz będzie współtworzyła przestrzeń do kreatywnych działań. Zaangażowanie marki w to przedsięwzięcie jest naturalną kontynuacją jej łączenia się z muzyką. Jest to także kolejny etap współpracy z Universal Music. Songwriting Camp zbiega się w czasie z finałem kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. W ramach tegorocznych warsztatów, laureaci konkursu dostaną szansę współpracy z najlepszymi producentami z całego świata. Udział w sesjach mentorskich i warsztatowych pozwoli im na rozwój profesjonalnych karier muzycznych, które rozpoczęły się podczas kampanii.

Partnerstwo z Universal Music przy organizacji CEE MUSIC 2017 Songwriting Camp oraz kampania „ibis. tu mieszka muzyka” stanowią część szerokiej strategii marki związanej z muzyką. Do realizowanych już przez rodzinę hoteli ibis projektów należą między innymi kameralne koncerty, podczas których utalentowani twórcy prezentują swój talent na hotelowych scenach. Dzięki systemowi Jukebox by Deezer, goście rodziny hoteli ibis mogą sami wybrać odtwarzane utwory w hotelowych przestrzeniach wspólnych. Marka współpracuje również regularnie z festiwalem Sziget na Węgrzech, w ramach którego została partnerem sceny world music oraz zapewnia specjalną strefę relaksu dla festiwalowej publiczności

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.