Strona główna Wiadomości Kolejny lokal marki Grycan
REKLAMA

Sieć lodziarnio-kawiarni poszerza portfolio

Kolejny lokal marki Grycan

Horecanet.pl, 11 czerwca 2018

26 maja została otwarta druga w mieście lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń w Centrum Handlowym Kalisz. Na gości czeka szeroki wybór lodów przygotowywanych rzemieślniczymi metodami oraz desery lodowe, ciasta, soki i kawy.

Kalisz: Kolejny lokal marki Grycan

Autor: Horecanet

Nowa lodziarnio-kawiarnia w Kaliszu to już 154 lokal pod szyldem Grycan w Polsce. Goście mogą delektować się lodami tradycyjnymi, jogurtowymi oraz sorbetami z owoców aż w 24 smakach. W ofercie znajdują się również domowe ciastka i ciasta, torty lodowo-bezowe, a także chrupiące rurki z bitą śmietaną. Menu uzupełniają koktajle owocowe i soki 100% z owoców oraz kawy przygotowywane z oryginalnej włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: KWIECIEŃ-MAJ 2018

- Mimo że w naszej sieci mamy już 154 lodziarni-kawiarni, każde kolejne otwarcie jest dla nas powodem do radości. Tworzenie miejsc, gdzie goście mogą celebrować wspólne chwile, delektując się naszymi deserami, to dla nas ogromna przyjemność – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – Mamy nadzieję, że mieszkańcy Kalisza i okolic będą z chęcią odwiedzać naszą najnowszą lodziarnio-kawiarnię. Serdecznie zapraszamy! – dodaje.

Nowy lokal Grycan – Lody od pokoleń w C.H. Kalisz czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00 oraz w niedziele od 09.00 do 20.00. W lodziarnio-kawiarni znajduje się 21 stolików i 42 miejsca siedzące.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE