Strona główna Wiadomości Nowy projekt Grupy Nosalowy Dwór
REKLAMA

Kolejna inwestycja w Zakopanem

Nowy projekt Grupy Nosalowy Dwór

Horecanet.pl, 18 kwietnia 2018

Luksusowy Hotel Nosalowy Park, Luxury Hotel & SPA powstaje w rozbudowywanym pałacu „Villa Marilor”. Obiekt powstał na początku ubiegłego wieku i położony jest w urokliwym, bukowym parku w samym sercu Zakopanego, zaledwie 500 m od Krupówek. Otwarcie zaplanowano na IV kwartał 2019 roku.

Autor: Grupa Nosalowy Dwór

Architektonicznie obiekt czerpie z najlepszych wzorców zakopiańskiej architektury mieszczańskiej, łącząc styl secesyjny i art deco z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Obiekt projektowany jest przez wielokrotnie nagradzaną pracownię Kahl-Gaczorek Architekci.

Nosalowy Park stanowić będzie integralną część infrastruktury hotelowej Grupy w Zakopanem, obok położonego w górnej części miasta kompleksu Nosalowy Dwór Resort & SPA, który składa się z czterech hoteli i unikatowego w skali Polski zaplecza konferencyjno-eventowego. Dzięki swej infrastrukturze, szerokiej gamie usług oraz dedykowanej obsłudze concierge Nosalowy Park przeznaczony będzie dla najbardziej wymagającego gościa, dając możliwość pobytu w luksusie i ciszy, z widokiem na góry, a jednocześnie w samym centrum Zakopanego. Tym samym, na terenie Podhala Grupa Nosalowy Dwór umocni swoją pozycję potentata na rynku usług hotelowych i konferencyjnych, oferując produkt dla każdego segmentu klienta – od konferencyjnego, przez rodziny i gości indywidualnych, aż po najbardziej zamożnych gości.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Nosalowy Park oferować będzie 140 luksusowych pokoi w standardzie pięciogwiazdkowym, bary i kawiarnie, dwie restauracje (w tym renomowaną restaurację a la carte), przestrzeń biznesową i konferencyjną, strefę fitness, centrum wellness oraz najwyższej jakości spa. Obiekt będzie dysponował przestronnymi apartamentami na najwyższych kondygnacjach z prywatnymi ogrodami i panoramicznym widokiem na pasmo Tatr.

Podobnie jak w poprzednich inwestycjach Grupy Nosalowy Dwór, obiekt został już w całości skomercjalizowany w systemie condo – trwająca niespełna pięć miesięcy (i już zakończona) sprzedaż apartamentów kierowana była przede wszystkim do istniejących inwestorów Grupy Nosalowy Dwór.

Więcej o obiekcie przeczytać można na stronie www.apartamenty.nosalowy-dwor.eu.

A JUŻ W NAJNOWSZYM ŚWIECIE HOTELI
WYWIAD Z WIKTOREM WRÓBLEM, PREZES ZARZĄDU NOSALOWY DWÓR
ORAZ MACIEJEM GACZORKIEM, GŁÓWNYM PROJEKTANTEM I PROKURENTEM
W INVEST NOSALOWY DWÓR.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.