Strona główna Wiadomości listopad 23 Krakowski Best Western zmienia markę
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Krakowski Best Western zmienia markę

Horecanet.pl, 22 listopada 2016

Odważne kolory, niestandardowe wyposażenie, unikalny, nowoczesny design – tak będzie można określić Hotel Best Western Kraków Old Town po zakończeniu generalnego remontu. Obiekt w sezon 2017 wejdzie w zupełnie nowej odsłonie i pod nową marką.

News Dnia: Inwestycja w krakowskim Best Westernie

Autor: Best Western Kraków Old Town

Nowa aranżacja wnętrz obejmie wszystkie pomieszczenia ogólnodostępne, pokoje oraz biura. Nowością będzie samodzielnie funkcjonujący, klimatyczny drink bar.

Projekt został powierzony firmie R-Design Runowiecki Marcin, która wykazała się już wcześniej dużą kreatywnością przy pracy nad innym obiektem grupy kapitałowej Satoria Group – Sanatorium Augustów należącym do Spółki Biavita.

Młody dynamiczny zespół opracował koncepcję wystroju wg najnowszych trendów wnętrzarskich zaklętych w czarno-białych materiałach imitujących kamień, tapetach z fakturą tkanego lnu czy też w przeszkleniach obecnych w całym obiekcie. W projekcie nie zabrakło oryginalnych mebli i autorskich rozwiązań oświetlenia oraz wspólnych dla wszystkich przestrzeni wzorów geometrycznych.

ŚWIAT HOTELI
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK 2016

- Prosta monochromatyczna bryła wprost prosiła się o zachwianie geometrii oraz wprowadzenie wiodącego pierwiastka, który wyróżni obiekt i przyciągnie uwagę gości niczym wzory w kalejdoskopie – wyjaśniają M. Runowiecki i Wiktor Stec, główni projektanci. 

Zakończenie prac remontowych planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2017 roku. Wdrożenie nowej koncepcji oraz podniesienie standardu hotelu będzie związane również z przejściem od obecnej marki Best Western na Best Western Plus.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.