Strona główna Wiadomości listopad 23 Krakowski Best Western zmienia markę
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Krakowski Best Western zmienia markę

Horecanet.pl, 22 listopada 2016

Odważne kolory, niestandardowe wyposażenie, unikalny, nowoczesny design – tak będzie można określić Hotel Best Western Kraków Old Town po zakończeniu generalnego remontu. Obiekt w sezon 2017 wejdzie w zupełnie nowej odsłonie i pod nową marką.

News Dnia: Inwestycja w krakowskim Best Westernie

Autor: Best Western Kraków Old Town

Nowa aranżacja wnętrz obejmie wszystkie pomieszczenia ogólnodostępne, pokoje oraz biura. Nowością będzie samodzielnie funkcjonujący, klimatyczny drink bar.

Projekt został powierzony firmie R-Design Runowiecki Marcin, która wykazała się już wcześniej dużą kreatywnością przy pracy nad innym obiektem grupy kapitałowej Satoria Group – Sanatorium Augustów należącym do Spółki Biavita.

Młody dynamiczny zespół opracował koncepcję wystroju wg najnowszych trendów wnętrzarskich zaklętych w czarno-białych materiałach imitujących kamień, tapetach z fakturą tkanego lnu czy też w przeszkleniach obecnych w całym obiekcie. W projekcie nie zabrakło oryginalnych mebli i autorskich rozwiązań oświetlenia oraz wspólnych dla wszystkich przestrzeni wzorów geometrycznych.

ŚWIAT HOTELI
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK 2016

- Prosta monochromatyczna bryła wprost prosiła się o zachwianie geometrii oraz wprowadzenie wiodącego pierwiastka, który wyróżni obiekt i przyciągnie uwagę gości niczym wzory w kalejdoskopie – wyjaśniają M. Runowiecki i Wiktor Stec, główni projektanci. 

Zakończenie prac remontowych planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2017 roku. Wdrożenie nowej koncepcji oraz podniesienie standardu hotelu będzie związane również z przejściem od obecnej marki Best Western na Best Western Plus.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.