Strona główna Wiadomości kwiecień 11 Kto stworzył wnętrze Ćmy?
REKLAMA

Projekt warszawskiej restauracji

Kto stworzył wnętrze Ćmy?

Horecanet.pl, 11 kwietnia 2017

Generalnym wykonawcą unikatowego projektu gastronomicznego Ćma by Mateusz Gessler, otwartego w warszawskiej Hali Koszyki, była firma Xplan. Lokal został zaprojektowany przez duet architektek wnętrz, Magdalenę Kryńską i Zuzannę Bujacz-Jaworską.

Autor:

To jeden z niewielu barów w Warszawie, który łączy w sobie sztukę kulinarną ze sztukami pięknymi, a na dodatek działa 24 godziny na dobę. Lokal został zaprojektowany przez duet architektek wnętrz, Magdalenę Kryńską i Zuzannę Bujacz-Jaworską. Punktem kulminacyjnym baru jest metalowa rzeźba ćmy wykonanej przez wybitnego artystę młodego pokolenia - Tomasza Górnickiego.
 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: MARZEC 2017


Xplan miał przyjemność wykonać prace budowlane na łącznej powierzchni ok. 170 mkw., na którą składa się część barowa oraz zaplecza na poziomie -1, gdzie znajdują się szatnie dla pracowników, biura, magazyn spożywczy oraz chłodnia. Był odpowiedzialny za wykonanie wszystkich prac budowlanych, instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.

Firma specjalizuje się w wykonywaniu prac typu fit out. Firma oferuje kompleksowe usługi budowlane: renowację i aranżację powierzchni biurowych, handlowych, obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Spółka wywodząca się z rynku warszawskiego, posiada również oddziały w Trójmieście, Małopolsce oraz na Śląsku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE