Strona główna Wiadomości kwiecień 11 Kto stworzył wnętrze Ćmy?
REKLAMA

Projekt warszawskiej restauracji

Kto stworzył wnętrze Ćmy?

Horecanet.pl, 11 kwietnia 2017

Generalnym wykonawcą unikatowego projektu gastronomicznego Ćma by Mateusz Gessler, otwartego w warszawskiej Hali Koszyki, była firma Xplan. Lokal został zaprojektowany przez duet architektek wnętrz, Magdalenę Kryńską i Zuzannę Bujacz-Jaworską.

Autor:

To jeden z niewielu barów w Warszawie, który łączy w sobie sztukę kulinarną ze sztukami pięknymi, a na dodatek działa 24 godziny na dobę. Lokal został zaprojektowany przez duet architektek wnętrz, Magdalenę Kryńską i Zuzannę Bujacz-Jaworską. Punktem kulminacyjnym baru jest metalowa rzeźba ćmy wykonanej przez wybitnego artystę młodego pokolenia - Tomasza Górnickiego.
 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: MARZEC 2017


Xplan miał przyjemność wykonać prace budowlane na łącznej powierzchni ok. 170 mkw., na którą składa się część barowa oraz zaplecza na poziomie -1, gdzie znajdują się szatnie dla pracowników, biura, magazyn spożywczy oraz chłodnia. Był odpowiedzialny za wykonanie wszystkich prac budowlanych, instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.

Firma specjalizuje się w wykonywaniu prac typu fit out. Firma oferuje kompleksowe usługi budowlane: renowację i aranżację powierzchni biurowych, handlowych, obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Spółka wywodząca się z rynku warszawskiego, posiada również oddziały w Trójmieście, Małopolsce oraz na Śląsku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.