Strona główna Wiadomości 10 Kultowa klubokawiarnia zmieni lokalizację
REKLAMA

Ostatnie tygodnie działalności

Kultowa klubokawiarnia zmieni lokalizację

Horecanet.pl, 9 stycznia 2017

28 lutego będzie ostatnim dniem funkcjonowania warszawskiej klubokawiarni Pardon, To Tu na Placu Grzybowskim. Budynek, w którym znajduje się lokal przeznaczony jest do rozbiórki. Właściciel zapowiada jednak, że działalność będzie kontynuowana w innej lokalizacji.

Autor: Pardon, To Tu

- Od sześciu tygodni intensywnie poszukujemy nowej lokalizacji. Zależy nam na czasie, a zatem jesteśmy otwarci na wszelkie podpowiedzi i propozycje. Nie chcemy tracić czasu na podsumowania, wspomnienia i pożegnalne imprezy, aczkolwiek w imieniu całego zespołu Pardon, To Tu, chcielibyśmy Wam wszystkim podziękować za te pierwsze sześć lat, które z Nami spędziliście – pisze na Facebooku Daniel Radtke, właściciel lokalu wraz z zespołem. - Niestety przeprowadzka do nowego miejsca jest nieunikniona, ale obiecujemy sobie, że ta zmiana pozwoli na większą swobodę w planowaniu Naszych artystycznych wydarzeń (koncerty, warsztaty plastyczne dla dzieci, spotkania autorskie. Zdajemy sobie sprawę, że najtrudniejsze będzie dla Nas przeniesienie ducha Pardon, To Tu w nowe miejsce. Zrobimy jednak wszystko aby utrzymać Nasz charakter. Liczymy na Wasze wsparcie! – dodają.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁENGO WYDANIA!!!
- kliknij aby zapoznać się z numerem
  WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2016

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.