Strona główna Wiadomości 10 Kultowa klubokawiarnia zmieni lokalizację
REKLAMA

Ostatnie tygodnie działalności

Kultowa klubokawiarnia zmieni lokalizację

Horecanet.pl, 9 stycznia 2017

28 lutego będzie ostatnim dniem funkcjonowania warszawskiej klubokawiarni Pardon, To Tu na Placu Grzybowskim. Budynek, w którym znajduje się lokal przeznaczony jest do rozbiórki. Właściciel zapowiada jednak, że działalność będzie kontynuowana w innej lokalizacji.

Autor: Pardon, To Tu

- Od sześciu tygodni intensywnie poszukujemy nowej lokalizacji. Zależy nam na czasie, a zatem jesteśmy otwarci na wszelkie podpowiedzi i propozycje. Nie chcemy tracić czasu na podsumowania, wspomnienia i pożegnalne imprezy, aczkolwiek w imieniu całego zespołu Pardon, To Tu, chcielibyśmy Wam wszystkim podziękować za te pierwsze sześć lat, które z Nami spędziliście – pisze na Facebooku Daniel Radtke, właściciel lokalu wraz z zespołem. - Niestety przeprowadzka do nowego miejsca jest nieunikniona, ale obiecujemy sobie, że ta zmiana pozwoli na większą swobodę w planowaniu Naszych artystycznych wydarzeń (koncerty, warsztaty plastyczne dla dzieci, spotkania autorskie. Zdajemy sobie sprawę, że najtrudniejsze będzie dla Nas przeniesienie ducha Pardon, To Tu w nowe miejsce. Zrobimy jednak wszystko aby utrzymać Nasz charakter. Liczymy na Wasze wsparcie! – dodają.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁENGO WYDANIA!!!
- kliknij aby zapoznać się z numerem
  WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2016

 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Cały czas rozwijamy naszą ofertę

Paweł Odrzywołek dyrektor działu stacji paliw Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.