Strona główna Wiadomości 6 Lano Carpets Sponsorem XII Forum Profit Hotel 2017
REKLAMA

12 grudnia Sheraton Warsaw Hotel

Lano Carpets Sponsorem XII Forum Profit Hotel 2017

Horecanet.pl, 6 grudnia 2017

Na tydzień przed wydarzeniem do grona Sponsorów dołączyła kolejna firma. Lano Carpets zaprezentuje swoją ofertę oraz spotka się z właścicielami niezależnych obiektów i „kupcami” od największych odbiorców już 12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel podczas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy.

Lano Carpets Sponsorem XII Forum Profit Hotel 2017

Autor:

Obecna struktura Lano sięga 1970 roku, kiedy połączyły się trzy belgijskie firmy z ponad stuletnim doświadczeniem w branży tekstylnej. Dzięki możliwości produkcji wykładzin dywanowych, dywanów i sztucznej trawy, oferta Lano obejmuje szeroką gamę tkanych dywanów Wilton i Axminster, a także wykładzin z tuftowanej podłogi, zaprojektowanych w celu dostarczenia rozwiązań zarówno dla rynku mieszkaniowego, jak i hotelowego. Reputacja Lano za wyjątkową jakość i najlepsze wzornictwo została zbudowana na zintegrowanym systemie produkcji, który pozwala mu dokładnie i całkowicie kontrolować jakość na każdym etapie produkcji i dostawy. Potwierdza to certyfikat ISO 9001.

Każdego roku ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci hotelarskich cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. To tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele hoteli, prezesi, członkowie zarządów i dyrektorzy hoteli sieciowych; wybitni analitycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym wydarzeniu.

Podczas XII FORUM PROFIT HOTEL 2017 już po raz piąty spotkają się przedstawiciele sieci i największych obiektów bezpośrednio odpowiedzialni za zakupy, wyposażenie, modernizacje itp. z dostawcami, aby podczas serii indywidualnych, stolikowych rozmów zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą, wymienić oczekiwaniami oraz nawiązać owocną współpracę.
 


Wszystkich zainteresowanych zachęcamy, aby nie zwlekać do ostatniej chwili i już dziś skontaktować z naszym Biurem Reklamy, aby potwierdzić udział.  

 

!!! TYLKO U NAS 20 LAT TRADYCJI I ZAUFANIA !!!

POZIOM MERYTORYCZNY, JAKOŚĆ WYDARZENIA ORAZ LICZBA POTWIERDZONYCH KUPCÓW I HOTELARZY GWARANTOWANA PRZEZ BROG MARKETIG - PLATFORMĘ MEDIÓW SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI B2B - WYDAWCĘ CZASOPISM ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE, WWW.HORECANET.PL, A TAKŻE ORGANIZATORA NAJWAŻNIEJSZYCH W POLSCE SPOTKAŃ PROFESJONALISTÓW: FORUM PROFIT HOTEL, FOOD BUSINESS FORUM,
SWEETS & COFFEE FORUM, FORUM PETROTREND.


- Otwartość hotelarzy, chęć dzielenia się doświadczeniami, błędami, sukcesami zarówno na etapie inwestycji, jak i codziennego zarządzania, rodzinny klimat dyskusji, czy wielkie emocje podczas Profit Hotel Awards to stałe elementy, które charakteryzują i wyróżniają Forum Profit Hotel. Dla dostawców to wspaniałe i jedyne takie miejsce spotkań biznesowych, z realną szansą na kontrakt roku za sprawą bezpośrednich spotkań z właścicielami największych obiektów hotelarskich oraz „kupcami” ze wszystkich sieci hotelarskich obecnych w Polsce - powiedział Rafał Madyński, dyrektor marketingu BROG Marketing.
 

LISTA AKTUALNIE POTWIERDZONYCH „KUPCÓW”
W BUSINESS SPEED DATING NA XII FORUM PROFIT HOTEL 2017
- KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI


XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017
to nie tylko najbardziej merytoryczna i praktyczna konferencja w Polsce, prelekcje, dyskusje, spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce efektywnych kontaktów biznesowych.

Tylko teraz obowiązują jeszcze najkorzystniejsze ceny i możliwe są najlepsze lokalizacje stoisk. Dla stałych partnerów przygotowaliśmy specjalny pakiet dodatkowych korzyści. Warto więc się pośpieszyć i potwierdzać udział.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING - serii bezpośrednich spotkań na
    temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
•  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
   - właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych
   - prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
   - menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

TEGOROCZNA EDYCJA
12 GRUDNIA SHERATON WARSAW HOTEL!

WWW.PROFITHOTEL.PL

Poziom merytoryczny, wartość, jakość, renoma wydarzenia oraz liczba potwierdzonych uczestników i kupców gwarantowana przez BROG Marketing - platformę mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Świat Hoteli,Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt:
Monika Sanecka
zespół sprzedaży rynku HoReCa
tel.: 664-463-072
m.sanecka@brogmarketing.pl


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.