Strona główna Wiadomości 9 Laris Hotels Group z nowym projektem
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Laris Hotels Group z nowym projektem

Horecanet.pl, 9 stycznia 2017

Sieć zajmująca się od 12 lat kompleksową usługą zarządzania obiektami hotelowymi rusza z nowym projektem. Tym razem gastronomicznym. W krakowskiej kamienicy, przy ul. Miodowej, w której znajduje się Spatz Aparthotel, powstała restauracja Kazimir Restaurant & Bar.

Laris Hotels Group otwiera restaurację

Autor: LHG

Nowa restauracja jest połączeniem kuchni polskiej z elementami kuchni żydowskiej. Pomysł na to wyjątkowe miejsce powstał poprzez chęć scalenia kuchni dwóch kultur od wieków splatających się na krakowskim Kazimierzu. Lokal ruszy już wkrótce. Aktualnie trwają ostatnie prace wykończeniowe.

Sieć Laris Hotels Group specjalizuje się w zarządzaniu obiektami noclegowymi i dostosowywaniu inwestycji pod jednostki hotelowe. Obecnie posiada siedem obiektów noclegowych w dwóch kluczowych dzielnicach Krakowa – Kazimierz oraz Stare Miasto. W kategorii od dwu- do czterogwiazdkowej działają: Mały Kraków, Spatz, Leone, Santi, Siesta, Station, oraz Armon Residence. Firma aktywnie szuka innowacyjnych rozwiązań w obrębie hotelarstwa i kolejnych inwestycji pod rozwój sieci.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.