Strona główna Wiadomości 2011 12 Linia sosów Debic dla szefów kuchni
REKLAMA

Nowe produkty firmy Royal Friesland Campina

Linia sosów Debic dla szefów kuchni

Horecanet.pl, 12 maja 2011
Debic, belgijski lider w dziedzinie produkcji śmietan przeznaczonych dla profesjonalnych odbiorców, wprowadza na rynek pierwszą linię chłodzonych sosów gotowych do użycia. Śmietankowe sosy w płynie muszą być przechowywane w chłodziarce, co zapewnia im optymalny smak i funkcjonalność.

Debic jest marką firmy FrieslandCampina.

Autor: Debic

Różnorodne badania przeprowadzone wśród profesjonalistów na zlecenie marki Debic wskazują, że wielu szefów kuchni poszukuje gotowych do użycia sosów o jakości lepszej niż dostępna obecnie. Dzięki nowej linii pięciu chłodzonych sosów gotowych do użycia, marka Debic - ekspert w dziedzinie śmietan, spełnia te oczekiwania.

Pięć nowych sosów w płynie zawiera wyłącznie składniki najwyższej jakości. Należy je przechowywać w chłodziarce. Na każdym etapie prac produkty były dokładnie testowane przez szefów kuchni. Najważniejsze kryteria, które sprawdzano, to optymalna funkcjonalność i najbardziej intensywne z możliwych wrażenie świeżości.

- Wykwintne sosy to podstawa dla każdego szefa kuchni. Ale czas nie zawsze pozwala na przygotowanie ich od początku. Bądź co bądź, trzeba zająć się prowadzeniem restauracji. Te nowe sosy to doskonała alternatywa, która pozwoli szefom kuchni zaproponować klientom wyjątkowy, wyrafinowany smak i maksimum świeżości - mówi Eva Lekens, kierownik ds. marketingu marki Debic.

Sos Holenderski Debic:
Zawiera prawdziwe masło, nadające mu tradycyjny wytrawny i bogaty smak sosu holenderskiego. Sos Holenderski Debic można wykorzystać przy tworzeniu innych kulinarnych dzieł, jak sos muślinowy lub sos sherry.

Sos Grzybowy Debic:
Śmietankowy sos grzybowy, który można wzbogacić świeżo upieczonymi grzybami.
Sos Grzybowy Debic można także wykorzystać przy tworzeniu innych kulinarnych dzieł, jak sos truflowy.

Sos Pieprzowy Debic:
Gęsty śmietankowy sos ze zmiażdżonymi ziarnami pieprzu. Sos Pieprzowy Debic można stosować samodzielnie lub można do niego dodać ziarna zielonego lub czerwonego pieprzu, a także inne składniki, aby przygotować nowe sosy, jak na przykład sos poivrade.

Sos Béarnaise Debic :
Wykwintny sos berneński delikatnie doprawiony drobno siekanym estragonem.
Sos Béarnaise Debic można wykorzystać jako bazę dla innych sosów, na przykład sosu choron, toyot lub cafe de paris.

Sos Gratin Debic:
Śmietankowa baza dla zapiekanek doprawiona czosnkiem, serem i przyprawami.
Debic Gratin to wspaniały sos wiążący, który daje idealną, złotobrązową „skórkę”.

Dystrybutorem produktów marki Debic w Polsce jest firma Farutex.
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE