Strona główna Wiadomości Meiko na IV Sweets & Coffee Forum 2018
REKLAMA

Innowacyjne rozwiązania dla właścicieli

Meiko na IV Sweets & Coffee Forum 2018

Horecanet.pl, 16 maja 2018

Podczas IV Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni - Piekarni Sweets & Coffee Forum 2018, które odbędzie się już w najbliższy piątek w Sheraton Warsaw Hotel, Meiko zaprezentuje urządzenia linii M-iClean, których myślą przewodnią jest hasło „nigdy więcej polerowania”.

Autor: Meiko

Seria M-iClean składa się z kompaktowych zmywarek do szkła, naczyń i urządzenia uniwersalnego, które można zaadaptować nawet do niewielkiej kuchni w kawiarni lub cukierni.

Za sprawą technologii GiO zmywarki Meiko są w stanie dać znakomite efekty zmywania. Naczynia są czyste, nie posiadają osadu z kamienia i nie trzeba ich polerować. Moduł GiO dokonuje procesu odwróconej osmozy, która zmienia charakterystykę wody pobieranej do urządzenia, dzięki czemu zmywanie kończy się na wyjęciu naczyń z urządzenia.

Zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju, urządzenia M-iClean zostały zaprojektowane w taki sposób, by zużywały jak najmniejsze ilości wody, detergentu i nabłyszczacza, zachowując maksymalną wydajność i wysoką trwałość, która cechuje wszystkie produkty Meiko. By to uzyskać, inżynierowie przygotowali specjalny filtr z systemem usuwania brudu, a także dostosowali oprogramowanie urządzenia, by zużywało mniej energii elektrycznej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.