Strona główna Wiadomości 20 Małgorzata Morek w strukturach Hiltona
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Małgorzata Morek w strukturach Hiltona

Horecanet.pl, 20 listopada 2017

Posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w branży, związana poprzednio przez wiele lat ze spółką Orbis Małgorzata Morek dołączyła do zespołu Hilton. Objęła stanowisko dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialnej za obszar Polski i Europy Wschodniej.

News dnia: Małgorzata Morek w Hiltonie

Autor: MM

Małgorzata Morek będzie pracowała razem z Magdaleną Sekutowską, dyrektorem rozwoju na Polskę i Europę Wschodnią, w biurze w Warszawie.
 
- Cieszymy się, że możemy powitać Małgorzatę w zespole i rozwijać naszą obecność w Polsce i regionie Europy Wschodniej. Hilton odnotowuje ponadprzeciętny wzrost w polskich miastach, o czym świadczy ponad 30 hoteli już działających bądź projektów będących w trakcie realizacji. Małgorzata swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierać ten wzrost, rozbudowując portfolio marek Hilton o nowe hotele - powiedział Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes ds. rozwoju na kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w Hilton.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY

!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.