Strona główna Wiadomości Mamy bezpłatne wejściówki na Expo Sweet 2018!
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Mamy bezpłatne wejściówki na Expo Sweet 2018!

Horecanet.pl, 12 lutego 2018

Dla czytelników naszego portalu horecanet.pl mamy bezpłatne karty wstępu na najsmaczniejsze targi w Polsce, czyli Expo Sweet 2018. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-28 lutego 2018 w Warszawie.           

Autor:

Kliknij, aby się zarejestrować i pobrać kartę

Jubileuszowa edycja Expos Sweet będzie obfitować w wyjątkowe atrakcje:
- pokazy największych gwiazd cukiernictwa i lodziarstwa,
- warsztaty kawowe prowadzone przez mistrzów baristyki,
- szkolenie biznesowe dla gastronomii,
- największy wybór produktów dla słodkiej gastronomii, cukiernictwa i lodziarstwa w Polsce,
- Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru pod patronatem wydawnictwa BROG B2B.

Szczegóły programu na stronie www.exposweet.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska BROG B2B w holu głównym! Czekamy na Was w dniach 25-28 lutego 2018 w Warszawie przy Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Tam warto być!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE