Strona główna Wiadomości 9 Mamy video z XII Forum Profit Hotel 2017!
REKLAMA

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Mamy video z XII Forum Profit Hotel 2017!

Horecanet.pl, 9 stycznia 2018

Komplet uczestników w osobach kilkuset hotelarzy, dostawców i „kupców” z całej Polski. Szerokie grono właścicieli i dyrektorów hoteli niezależnych oraz prezesów sieci. Mnóstwo praktycznych porad i sprawdzonych metod na prowadzenie biznesu. A o atmosferze, która panowała podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży z pewnością przekonają się Państwo z video.

12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel na organizowanym przez nas od dwunastu już lat Forum, spotkali się profesjonaliści decydujący o kierunkach rozwoju branży hotelarskiej w Polsce. Nie zabrakło najwybitniejszych ekspertów i praktyków rynku, dostawców produktów i usług oraz przede wszystkim polskich hotelarzy.

To jedyna w roku okazja do indywidualnych spotkań na najwyższych szczeblach decyzyjnych, także w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych. To również wspaniała platforma do wymiany doświadczeń, własnych sposobów na sukces i niezliczonych, indywidualnych, praktycznych porad.

 

GALERIA FOTO
XII FORUM PROFIT HOTEL 2017

W OBIEKTYWIE WOJCIECHA BEDYŃSKIEGO
prosimy kliknąć
aby obejrzeć wszystkie zdjęcia

W tym roku padł kolejny rekord - nie tylko w ogólnej liczbie uczestników, ale jak co roku udało nam się zgromadzić liczne grono „kupców”. Podczas tegorocznego Forum blisko 60 osób bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp. spotkało się z dostawcami w strefie business speed dating. Rozmowy - z realną szansę na KONTRAKTU ROKU – odbyły się równocześnie z konferencją w specjalnej sali przystosowanej do indywidualnych spotkań.
 


- Podczas XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017 w ramach formuły Business Speed Dating odbyły się spotkania pomiędzy przedstawicielami 35 firm dostarczających produkty i usługi dla rynku hotelarskiego, a „kupcami” reprezentującymi sieci hotelarskie, niezależne obiekty i inwestorów. To było już 18. Business Speed Dating organizowane przez firmę BROG podczas naszych konferencji branżowych dla rynków HoReCa i stacji paliw. Nasz firma w 2013 roku jako pierwsza w Polsce wprowadziła nową jakość w kontaktach biznesowych na linii kupiec – dostawca. Od tego czasu ta formuła spotkań bardzo intensywnie się rozwija, zapewniając wysoki standard współpracy. Każda kolejna organizowana przez nas konferencja generuje coraz większe zainteresowanie tą formułą, zarówno po stronie dostawców, jak i odbiorców. Podczas tegorocznego Forum Profit Hotel odbyło się aż 1400 spotkań – podsumował Zbigniew Pąk, dyrektor ds. sprzedaży w BROG B2B.

Na zakończenie XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017, podczas wieczornej Gali z kolacją wyróżniliśmy najlepsze hotele i obiekty noclegowe w konkursie Profit Hotel Awards 2017. Tu także padła rekordowa liczba kilkuset zgłoszeń, a konkurs z roku na rok staje się coraz popularniejszy.
 


Poznaliśmy także zwycięzców pierwszej edycji konkursu dla dostawców branży hotelarskiej Supplier of the Year 2017. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybrało Jury złożone z kilkudziesięciu „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji business speed dating. Wyróżnienie otrzymały firmy: Grohe Polska, Woda Raj Tatr oraz SCM - dystrybutor na Polskę produktów Monin i Vitamix. 
 


SZCZEGÓŁY WYDARZENIA
WWW.PROFITHOTEL.PL

Kontakt z Organizatorem:
Karolina Stępniak - redaktor naczelna
Świat Hoteli, Horecanet.pl
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.