Strona główna Wiadomości listopad 21 Mamy video z XIV Food Business Forum 2016!
REKLAMA

Tylko u nas!

Mamy video z XIV Food Business Forum 2016!

Horecanet.pl, 21 listopada 2016

Tegoroczna edycja Forum Rynku Gastronomicznego była dużym sukcesem. Z roku na rok wydarzenie gromadzi coraz więcej znakomitych uczestników. Tym razem gościliśmy ponad 350 osób. Dyskusje panelowe, wystawa dostawców, indywidualne spotkania z „kupcami” oraz wręczenie nagród Food Business Awards 2016 – to wszystko odbyło się 8 listopada w Sheraton Warsaw Hotel.
 

Mamy video z XIV Food Business Forum 2016!

Autor: BROG Marketing

Jak co roku, na organizowanym przez nas Forum, spotkali się profesjonaliści branży decydujący o kierunkach rozwoju sektora gastronomicznego i cateringowego w Polsce. Nie zabrakło najwybitniejszych ekspertów i praktyków rynku, dostawców produktów i usług oraz przede wszystkim polskich restauratorów i właścicieli lokali gastronomicznych. To jedyna w roku okazja do indywidualnych spotkań na najwyższych szczeblach decyzyjnych, w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych. To również wspaniała platforma do wymiany doświadczeń, własnych sposobów na sukces i niezliczonych, indywidualnych, praktycznych porad.

Konferencja zawierała cztery bloki tematyczne. Pierwszy dotyczył perspektyw rozwoju branży oraz nadchodzących trendów, popartych wynikami ekskluzywnych analiz i badań GfK. Wszyscy zgodzili się co do jednego, że branża jeszcze nigdy nie miała się tak dobrze, mimo że nadal blisko połowa Polaków nie chodzi do restauracji. W drugim rozmawialiśmy o tym jak dobrze zaplanować biznes. Wskazywano różnice między preferencjami gości w poszczególnych miastach, kwestie czynszów vs. rentowność, także w kontekście nowo powstałej w Warszawie Hali Koszyki. Dzięki udziałowi współwłaściciela Restauracji Senses dowiedzieliśmy się jakie ambicje i plany mają właściciele względem swojego wybitnego szefa kuchni oraz ilu gwiazdek Michelin możemy wkrótce oczekiwać. W trzecim omówiono temat zarządzania, marketingu, personelu i zaopatrzenia. Tradycyjnie dyskusje zdominował tu temat profesjonalnej obsługi, skutecznej rekrutacji, minimalizacji ryzyka przy zatrudnianiu, a także najnowocześniejszych działań i chwytów marketingowych.

Już od wielu lat, wspólnie ze środowiskiem polskich gastronomów, zabiegaliśmy o stworzenie ogólnopolskiej organizacji właścicieli lokali gastronomicznych. W ubiegłym roku podczas naszego Forum kilkunastu operatorów podpisało w tej sprawie list intencyjny. No i stało się! Niedawno powstała Krajowa Rada Gastronomii i Cateringu, która reprezentuje interesy restauratorów przede wszystkim wobec administracji państwowej. Czwarty blok tematyczny tegorocznego wydarzenia w całości poświęcony był wyzwaniom jakie stoją przed polską branżą oraz bieżącym działaniom KRGiC.
 

 


Forum Rynku Gastronomicznego już po raz czwarty towarzyszyły spotkania w formule Bussines Speed Dating. To serie indywidualnych rozmów biznesowych dostawców z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za zakupy u największych odbiorców. To nie tylko idealna okazja do skonfrontowania oczekiwań z aktualną ofertą dostawców, ale realna szansa na pozyskanie tzw. KONTRAKTU ROKU.  Po raz kolejny padł rekord liczby „kupców”, którzy wzięli w nich udział. Tym razem było ich ponad 50 (!), a odbyło się blisko 500 spotkań (!).

FOTOGALERIA
XIV FORUM RYNKU GASTRONOMICZNEGO
FOOD BUSINESS FORUM 2016
kliknij, aby obejrzeć zdjecia w obiektywie Wojciecha Bedyńskiego


Po raz piąty wyróżniliśmy najlepsze lokale i firmy gastronomiczne w konkursie Food Business Awards 2016.  Tu także padła rekordowa liczba zgłoszeń, a konkurs z roku na rok staje się coraz popularniejszy.
 


Specjalne podziękowania od naszego Wydawnictwa „Za wspieranie oraz inicjatywę konsolidacji środowiska polskiego biznesu gastronomicznego, a także rzetelność, zaangażowanie i otwartość na współpracę redakcyjną” otrzymał Sylwester Cacek, prezes zarządu Sfinks Polska i przewodniczący KRGiC.

W gronie prelegentów i panelistów tegorocznego Forum znaleźli się:
Marta Pieterwas (Restauracja Krew i Woda), Rafał Dobrowolski (GfK), Bartek Kraciuk (Grupa Warszawa), Kacper Szczepański (Lagardere Travel Retail Polska), Damian Rybak (Pizza Hut), Marta Panfil (Agencja Bite Marketing), Krzysztof Janiszewski (Restauracja Senses), Urszula Eichler (Weranda Family), Artur Zymerman, (Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie), Tomasz Habdas, Agnieszka Borek (Agencja Kreatywna FIKA), Piotr Chudziak (Diversey Consulting), Bogumił Jankiewicz (Bobby Burger), Marcin Pajewski (Kuchnia Otwarta, YeYe Mex Food and Music Bar), Rafał Targosz (ZaKładka Food&Wine), Łukasz Błażejewski (7th Street i Meat & Fit), Piotr Jankowski (radca prawny), Karol Krajewski (członek Prezydium, KRGiC), Marcin Zawadzki (doradca Przewodniczącego, KRGiC), Sylwester Cacek (Prezes Zarządu, Sfinks Polska i przewodniczący KRGiC), Dawid Łagowski (Restauracja Destylarnia).
Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy!

Wyrazy wdzięczności kierujemy również pod adresem naszego Sponsora Głównego firmy Diversey Care.

W ramach Forum zorganizowana została wystawa, na której swoje produkty i usługi prezentowali:
Segafredo, SCM, Feniks, Best Coffee, Iglotex, Norcospectra Group, Rational, Winterhalter, Unilever, Top Rental, Dobry Stolarz Gąska Stalgast, Artplast, Stalgast & ISI GmbH, Bolarus, BROG Marketing.

Kolejne, XV Forum Food Business już za rok. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt:
BROG Marketing
Dawid Miedziocha - szef zespołu rynku gastronomicznego
tel. 664 463 079
foodbusinessforum@brogmarketing.pl
www.foodbusinessforum.pl
www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE