Strona główna Wiadomości Mazury HoReCa 2018
REKLAMA

Trzecia edycja targów

Mazury HoReCa 2018

Horecanet.pl, 7 lutego 2018 17.04.2018 - 18.04.2018, Ostróda

Mazury HoReCa to największe wydarzenie w branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej w północno-wschodniej Polsce. Trzecia edycja targów Mazury HoReCa odbędzie się w dniach 17-18.04.2018 r. w Expo Mazury w Ostródzie.

Druga edycja wydarzenia została tematycznie poszerzona o cukiernictwo i piekarstwo. Ta inicjatywa była związana z rosnącym zainteresowaniem branży najwyższej jakości pieczywem, wyrobami cukierniczymi i deserami. Spotkała się z pozytywnym odbiorem, zatem będzie kontynuowana w 2018 roku.

Mocnym punktem Mazury HoReCa są prestiżowe konkursy kulinarne, w których biorą udział zarówno profesjonaliści, jak i uczniowie szkół gastronomicznych. Oprócz kolejnych edycji konkursów „Master Challenge”, „Drób na Polskim Stole”, „Gęsina w Restauracji” (w których już w drugiej edycji uczestnicy walczyli o obronę tytułu) podczas Mazury HoReCa 2018 odbędzie się nowy konkurs kierowany do Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski. Konkursowi będzie patronował Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Marszałek objął ponadto swoim patronatem Strefę Regionów, w której pojawią się przedstawiciele regionów Polski z najlepszymi lokalnymi produktami.

Formuła B2B targów Mazury HoReCa opiera się na krótkich spotkaniach biznesowych wystawców z profesjonalnymi kupującymi (Hosted Buyers). Taka formuła umożliwia bardziej precyzyjne dotarcie z ofertą do zainteresowanych odbiorców, nawiązanie nowych kontaktów, podpisanie pierwszych umów. Podczas Mazury HoReCa 2017 blisko stu profesjonalnych kupujących spotkało się z wystawcami. Zaowocowało to wieloma nowymi relacjami, udanymi transakcjami, a także nowatorskimi pomysłami biznesowymi. Do Programu Hosted Buyers są zaproszeni restauratorzy, szefowie kuchni, hotelarze, właściciele piekarni i cukierni z całej Polski.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.