Strona główna Wiadomości lipiec McDonald’s otworzy kolejny lokal w w Bielsku-Białej
REKLAMA

Centrum poszerza ofertę

McDonald’s otworzy kolejny lokal w w Bielsku-Białej

Horecanet.pl, 6 lipca 2018

Jedna z najchętniej odwiedzanych galerii handlowych na Podbeskidziu zyskała właśnie nowego najemcę – jedną z najpopularniejszych sieci restauracyjnych na świecie – McDonald’s. Otwarcie restauracji  w Gemini Park Bielsko-Biała zaplanowano na jesień.

McDonald’s otworzy kolejny lokal w w Bielsku-Białej

Autor: Horecanet

Gemini Park Bielsko-Biała rozwija swoją ofertę gastronomiczną. Do grona 13 restauracji i kawiarni, które działają w obiekcie, już jesienią dołączy McDonald’s. Popularna sieć restauracji właśnie podjęła decyzję o ulokowaniu mającego ponad 100 mkw. lokalu w bielskiej galerii.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
CZERWIEC 2018

- Kontynuujemy rozwój naszej oferty restauracyjnej, zyskując przy tym partnera biznesowego o silnej pozycji rynkowej i doskonale rozpoznawalnej marce. Jesteśmy przekonani, że obecność McDonald’s nie tylko dopełni naszą już zróżnicowaną ofertę, ale stanie się także kolejnym kulinarnym magnesem, przyciągającym klientów na nasz największy w mieście food court  – mówi Joanna Zemczak, menadżer ds. najmu Gemini Park Bielsko-Biała.

McDonald’s to już 4 globalna amerykańska sieć, jaka zdecydowała się na swój lokal w Gemini Park Bielsko-Biała. Od lat działają tutaj z powodzeniem restauracje KFC, Pizza Hut oraz bar Subway. Ponadto w galerii można znaleźć takie lokale z ofertą gastronomiczną jak: Doner Kebab, Ron Del, Sushi Samuraj, Salad Fantasy, pizzeria DeGusto czy Juice Dream oraz kawiarnie: Grycan, Cukiernia Sowa, Lodomania, jak również Czas na Herbatę oraz piekarnię i cukiernię Tyran.

- Menu McDonald’s składające się, m.in. z gorących śniadań, burgerów i wrapów uzupełnia lukę w naszej ofercie kulinarnej. Daje także naszym klientom, korzystającym ze strefy food court, jeszcze większy wybór potraw dostępnych w galerii oraz kolejny powód do wizyty. Fakt, że McDonald’s posiada także ofertę skierowaną dla dzieci i ofertę kawiarnianą, jest dodatkowym atutem – mówi przedstawicielka galerii.

Lokalizacja nowej inwestycji McDonald’s jest nie przypadkowa.
- W ostatnich dniach rozpoczęliśmy budowę restauracji McDonald’s w Gemini Park Bielsko-Biała. Pozytywnie oceniamy potencjał tego miejsca na mapie handlowej miasta oraz całej infrastruktury towarzyszącej, m.in. „Parku W DECHE!”. Budowa restauracji McDonald’s zajmuje około 3 – 4 miesiące. Jest więc szansa, że lokalizacja ta otworzy się na jesieni tego roku. Na ten moment jest jednak jeszcze zbyt wiele niewiadomych, by móc podać dokładną datę otwarcia tego lokalu - mówi Jacek Stradomski, Senior Real Estate Manager McDonald’s Polska Sp. z o.o.

Pojawienie się restauracji w Gemini Park to również efekt rozwoju samej sieci.
- Polska sieć McDonald’s cały czas dynamicznie się rozwija. W roku 2017 otworzyliśmy 22 nowe restauracje. W tym roku i w kolejnych latach mamy zamiar utrzymać podobne tempo rozwoju. Chcemy być wszędzie tam, gdzie są konsumenci zainteresowani naszą ofertą – przy autostradach, w galeriach handlowych, mniejszych miastach i w centrach największych metropolii. Bielsko-Biała to jeden z punktów na naszej mapie rozwoju. Funkcjonują tu już 3 restauracje McDonald’s. Wciąż jednak widzimy w tej miejscowości potencjał rozwojowy, jeśli chodzi o naszą sieć. Wyniki finansowe już istniejących restauracji wskazują, że bez dużego ryzyka można myśleć o dalszych inwestycjach – dodaje.

Nowa restauracja w Gemini Park ulokowana została w sąsiedztwie kina Cinema City. Jej otwarcie zaplanowano na jesień tego roku. McDonald’s ma w Polsce obecnie ponad 400 restauracji w ponad 150 miastach. Sieć zatrudnia ponad 20 tys. pracowników, a odwiedza ją blisko pół miliona gości każdego dnia.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE