powiększ tekst
Strona główna Wiadomości 2014 styczeń 13 Meeting.pl - nowy system internetowego zakupu usług MICE

Narzędzie do rezerwacji imprez

Meeting.pl - nowy system internetowego zakupu usług MICE

źródło: Horecanet.pl, 13.01.2014 (zaktualizowany 10.01.2014 15:49)

Branża MICE zyskała kolejn narzędzie zapewniające szybkie przeprowadzenie rezerwacji i zakupu nawet najbardziej skomplikowanych konferencji. Narzędziem tym jest internetowy nowy serwis meeting.pl. Dyrektorem zarządzającym portalu został Jacek Stasikowski.

Meeting.pl - nowy system internetowego zakupu usług MICE
Autor: Shutterstock

Dla organizatorów konferencji ważny będzie oferowany przez meeting.pl intuicyjny kreator, dzięki któremu organizator w kilku krokach jest w stanie złożyć w pełni profesjonalne zapytanie ofertowe i skierować je do wybranych hoteli. Dodatkową oszczędność czasu stanowić będzie również analiza porównawcza ofert, która w meeting.pl działa automatycznie.

Docenią go również hotele, gdyż jasne i szczegółowe zapytanie ofertowe, to nie tylko podstawa dobrze zorganizowanej konferencji, ale również krótki czas potrzebny hotelowi na przygotowanie wyceny i przesłanie odpowiedzi. Tym bardziej, że raz wprowadzone do systemu dane pozwalają hotelowi na ich automatyczne wstawienie do przygotowywanej wyceny. Dla wszystkich użytkowników systemu dostępne są szkolenia on-line, jak również telefoniczny help desk.

>>> Przeczytaj również: Zdobądź nowych klientów z rynku HoReCa

Ważne podkreślenia jest bezpieczeństwo systemu zapewnione przez konieczność dokonania rejestracji zarówno przez organizatorów, jak i przez hotele. System zapewnia bezpośrednią komunikację pomiędzy organizatorem, a hotelem, dzięki czemu hotele od początku mają informację kto jest autorem zapytania ofertowego. Rejestracja hotelu w systemie meeting.pl jest całkowicie bezpłatna. System pobiera wynagrodzenie prowizyjne dopiero po zrealizowanej i zapłaconej konferencji.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Brak pomysłu na rynek paliw

Andrzej Sikora Prezes Instytut Studiów Energetycznych

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.