Strona główna Wiadomości 2014 styczeń 13 Meeting.pl - nowy system internetowego zakupu usług MICE
REKLAMA

Narzędzie do rezerwacji imprez

Meeting.pl - nowy system internetowego zakupu usług MICE

Horecanet.pl, 13 stycznia 2014

Branża MICE zyskała kolejn narzędzie zapewniające szybkie przeprowadzenie rezerwacji i zakupu nawet najbardziej skomplikowanych konferencji. Narzędziem tym jest internetowy nowy serwis meeting.pl. Dyrektorem zarządzającym portalu został Jacek Stasikowski.

Autor: Shutterstock

Dla organizatorów konferencji ważny będzie oferowany przez meeting.pl intuicyjny kreator, dzięki któremu organizator w kilku krokach jest w stanie złożyć w pełni profesjonalne zapytanie ofertowe i skierować je do wybranych hoteli. Dodatkową oszczędność czasu stanowić będzie również analiza porównawcza ofert, która w meeting.pl działa automatycznie.

Docenią go również hotele, gdyż jasne i szczegółowe zapytanie ofertowe, to nie tylko podstawa dobrze zorganizowanej konferencji, ale również krótki czas potrzebny hotelowi na przygotowanie wyceny i przesłanie odpowiedzi. Tym bardziej, że raz wprowadzone do systemu dane pozwalają hotelowi na ich automatyczne wstawienie do przygotowywanej wyceny. Dla wszystkich użytkowników systemu dostępne są szkolenia on-line, jak również telefoniczny help desk.

>>> Przeczytaj również: Zdobądź nowych klientów z rynku HoReCa

Ważne podkreślenia jest bezpieczeństwo systemu zapewnione przez konieczność dokonania rejestracji zarówno przez organizatorów, jak i przez hotele. System zapewnia bezpośrednią komunikację pomiędzy organizatorem, a hotelem, dzięki czemu hotele od początku mają informację kto jest autorem zapytania ofertowego. Rejestracja hotelu w systemie meeting.pl jest całkowicie bezpłatna. System pobiera wynagrodzenie prowizyjne dopiero po zrealizowanej i zapłaconej konferencji.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.