Strona główna Wiadomości Michał Rzeźnik na czele Hampton by Hilton Lublin
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Michał Rzeźnik na czele Hampton by Hilton Lublin

Horecanet.pl, 7 listopada 2017

Jak udało nam się ustalić, stanowisko dyrektora w otwartym we wrześniu br. lubelskim hotelu Hampton by Hilton objął Michał Rzeźnik, związany dotychczas z DoubleTree by Hilton w Rosji (Tiumeń - Zachodnia Syberia).

Michał Rzeźnik na czele lubelskiego hotelu

Autor: MR

Michał Rzeźnik to ekspert w budżetowaniu, zarządzaniu przychodem, analizach przychodu i procesu sprzedaży z dużym doświadczeniem w procesach otwierania nowych hoteli oraz ich komercjalizacji (zarówno jako manager projektu oraz istotny członek zespołu pre-openingowego). Autor, kierownik oraz właściciel praw autorskich nowatorskiego zaawansowanego programu edukacyjnego: Rozwój biznesu w hotelarstwie, prowadzonego wspólnie z Akademią Finansów Vistula w Warszawie. Studiował filologię hebrajską. Pracował w Polsce, USA i Izraelu i ostatnio w Rosji, posługuję się swobodnie językiem hebrajskim, angielskim i rosyjskim.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY

!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

Hotel Hampton by Hilton Lublin, położony tuż przy drodze krajowej, oferuje 121 pokoi. Inwestycja prowadzona przez Global Property stała się pierwszym hotelem sieci Hilton w Lublinie. Zarządzającym obiektem jest Pro Value, niezależna firma konsultingowa specjalizująca się w rozwijaniu inwestycji deweloperskich, w szczególności hoteli.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE