Strona główna Wiadomości Michał Rzeźnik na czele Hampton by Hilton Lublin
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Michał Rzeźnik na czele Hampton by Hilton Lublin

Horecanet.pl, 7 listopada 2017

Jak udało nam się ustalić, stanowisko dyrektora w otwartym we wrześniu br. lubelskim hotelu Hampton by Hilton objął Michał Rzeźnik, związany dotychczas z DoubleTree by Hilton w Rosji (Tiumeń - Zachodnia Syberia).

Michał Rzeźnik na czele lubelskiego hotelu

Autor: MR

Michał Rzeźnik to ekspert w budżetowaniu, zarządzaniu przychodem, analizach przychodu i procesu sprzedaży z dużym doświadczeniem w procesach otwierania nowych hoteli oraz ich komercjalizacji (zarówno jako manager projektu oraz istotny członek zespołu pre-openingowego). Autor, kierownik oraz właściciel praw autorskich nowatorskiego zaawansowanego programu edukacyjnego: Rozwój biznesu w hotelarstwie, prowadzonego wspólnie z Akademią Finansów Vistula w Warszawie. Studiował filologię hebrajską. Pracował w Polsce, USA i Izraelu i ostatnio w Rosji, posługuję się swobodnie językiem hebrajskim, angielskim i rosyjskim.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY

!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

Hotel Hampton by Hilton Lublin, położony tuż przy drodze krajowej, oferuje 121 pokoi. Inwestycja prowadzona przez Global Property stała się pierwszym hotelem sieci Hilton w Lublinie. Zarządzającym obiektem jest Pro Value, niezależna firma konsultingowa specjalizująca się w rozwijaniu inwestycji deweloperskich, w szczególności hoteli.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.