Strona główna Wiadomości Miejsca dla kibiców pożądane
REKLAMA

Tylko u nas!

Miejsca dla kibiców pożądane

Horecanet.pl, 14 listopada 2017

Bary sportowe to popularne koncepty na całym świecie, które przyciągają klientów. W Polsce wciąż takich miejsc brakuje, nawet w tak dużym mieście jak Warszawa wybór jest ograniczony. Ilekroć wśród kibiców pojawia się pytanie, gdzie można obejrzeć wzbudzające wielkie zainteresowanie wydarzenie sportowe, odpowiedź jest jedna -  w Champions Sports Bar w hotelu Marriott.

Autor:

Bary sportowe to popularne koncepty na całym świecie, które w naturalny sposób przyciągają klientów. W Polsce wciąż takich miejsc brakuje, nawet w tak dużym mieście jak Warszawa wybór jest ograniczony. Ilekroć wśród kibiców wydarzeń sportowych pojawia się pytanie, gdzie można obejrzeć trudno dostępne lub wzbudzające wielkie zainteresowanie wydarzenie sportowe, odpowiedź jest jedna -  w Champions Sports Bar w hotelu Marriott.

Wypracowana przez lata marka sprawia, że tak naprawdę Champions Sports Bar nie wymaga reklamy. Jego renoma oraz rozpoznawalność powodują, że jest to najlepsze w stolicy miejsce do oglądania popularnych transmisji  sportowych. W restauracji bardzo często pojawiają się znane osoby ze świata sportu, co też przyciąga kibiców, którzy mogą wraz ze swoimi ulubieńcami na gorąco podyskutować o tym, co wydarzyło się na boisku lub ringu. O miejsca w restauracji podczas ważnych wydarzeń jest  bardzo ciężko. Przyjmowanie rezerwacji na najciekawsze z nich kończymy często kilka dni wcześniej, a lista oczekujących  jest bardzo długa. Świadomość własnej wartości nie sprawia jednak, że zaniedbujemy działania marketingowe. Regularnie promujemy markę Champions w mediach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Kładziemy duży nacisk na te kanały komunikacji, bo to właśnie tam fani umawiają się często "na wyjście do Championsa", lub na bieżąco komentują wydarzenia. W Champions każdy może poczuć się, jakby był na prawdziwym meczu lub w hali i przeżywać mecze  wraz z innymi kibicami, rzucać się im w ramiona po wygranej ulubieńców lub smutno, nad szklanką doskonałego piwa, doszukiwać się przyczyn porażki.

W Championsie staramy się relacjonować wszystkie wydarzenia, nawet te, które są mniej popularne w naszym kraju. Szeroki wachlarz kanałów sportowych pozwala nam spełniać oczekiwania wszystkich  klientów. Wykorzystujemy naszą przewagę w postaci dwóch dużych, profesjonalnych ekranów oraz 39 telewizorów i  nie stanowi dla nas problemu transmitowanie na wybranych z nich mało popularnej dyscypliny sportowej. Wielu z naszych stałych gości lubi oglądać dwa lub trzy mecze równocześnie, śledząc na przykład mecz Bundesligi, Ekstraklasy czy Premier League.

Nasi stali bywalcy upodobali sobie także stojący na środku sali ring, z którego widok na bar i wszystkie ekrany jest najlepszy. Mało osób wie, że z ringiem wiąże się historia i pierwsze Gale Federacji KSW, która obecnie jest jedną z największych Federacji  mieszanych sztuk walki na świecie. Pamiętając o korzeniach staramy się wykorzystać ring organizując na nim gale Kickboxingu i Boksu. Nie ma wielu restauracji w Polsce, które są w stanie zorganizować takie gale  jak my, tworząc  wyjątkowe otoczenie, lubiane także przez transmitujące wydarzenia stacje telewizyjne...

Cały artykuł publikujemy w:
NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.