Strona główna Wiadomości Miejsca dla kibiców pożądane
REKLAMA

Tylko u nas!

Miejsca dla kibiców pożądane

Horecanet.pl, 14 listopada 2017

Bary sportowe to popularne koncepty na całym świecie, które przyciągają klientów. W Polsce wciąż takich miejsc brakuje, nawet w tak dużym mieście jak Warszawa wybór jest ograniczony. Ilekroć wśród kibiców pojawia się pytanie, gdzie można obejrzeć wzbudzające wielkie zainteresowanie wydarzenie sportowe, odpowiedź jest jedna -  w Champions Sports Bar w hotelu Marriott.

Autor:

Bary sportowe to popularne koncepty na całym świecie, które w naturalny sposób przyciągają klientów. W Polsce wciąż takich miejsc brakuje, nawet w tak dużym mieście jak Warszawa wybór jest ograniczony. Ilekroć wśród kibiców wydarzeń sportowych pojawia się pytanie, gdzie można obejrzeć trudno dostępne lub wzbudzające wielkie zainteresowanie wydarzenie sportowe, odpowiedź jest jedna -  w Champions Sports Bar w hotelu Marriott.

Wypracowana przez lata marka sprawia, że tak naprawdę Champions Sports Bar nie wymaga reklamy. Jego renoma oraz rozpoznawalność powodują, że jest to najlepsze w stolicy miejsce do oglądania popularnych transmisji  sportowych. W restauracji bardzo często pojawiają się znane osoby ze świata sportu, co też przyciąga kibiców, którzy mogą wraz ze swoimi ulubieńcami na gorąco podyskutować o tym, co wydarzyło się na boisku lub ringu. O miejsca w restauracji podczas ważnych wydarzeń jest  bardzo ciężko. Przyjmowanie rezerwacji na najciekawsze z nich kończymy często kilka dni wcześniej, a lista oczekujących  jest bardzo długa. Świadomość własnej wartości nie sprawia jednak, że zaniedbujemy działania marketingowe. Regularnie promujemy markę Champions w mediach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Kładziemy duży nacisk na te kanały komunikacji, bo to właśnie tam fani umawiają się często "na wyjście do Championsa", lub na bieżąco komentują wydarzenia. W Champions każdy może poczuć się, jakby był na prawdziwym meczu lub w hali i przeżywać mecze  wraz z innymi kibicami, rzucać się im w ramiona po wygranej ulubieńców lub smutno, nad szklanką doskonałego piwa, doszukiwać się przyczyn porażki.

W Championsie staramy się relacjonować wszystkie wydarzenia, nawet te, które są mniej popularne w naszym kraju. Szeroki wachlarz kanałów sportowych pozwala nam spełniać oczekiwania wszystkich  klientów. Wykorzystujemy naszą przewagę w postaci dwóch dużych, profesjonalnych ekranów oraz 39 telewizorów i  nie stanowi dla nas problemu transmitowanie na wybranych z nich mało popularnej dyscypliny sportowej. Wielu z naszych stałych gości lubi oglądać dwa lub trzy mecze równocześnie, śledząc na przykład mecz Bundesligi, Ekstraklasy czy Premier League.

Nasi stali bywalcy upodobali sobie także stojący na środku sali ring, z którego widok na bar i wszystkie ekrany jest najlepszy. Mało osób wie, że z ringiem wiąże się historia i pierwsze Gale Federacji KSW, która obecnie jest jedną z największych Federacji  mieszanych sztuk walki na świecie. Pamiętając o korzeniach staramy się wykorzystać ring organizując na nim gale Kickboxingu i Boksu. Nie ma wielu restauracji w Polsce, które są w stanie zorganizować takie gale  jak my, tworząc  wyjątkowe otoczenie, lubiane także przez transmitujące wydarzenia stacje telewizyjne...

Cały artykuł publikujemy w:
NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE