Strona główna Wiadomości Modernizacja w Qubus Hotel Gdańsk zakończona
REKLAMA

Nowy design obiektu

Modernizacja w Qubus Hotel Gdańsk zakończona

Horecanet.pl, 21 lutego 2018

Pod koniec lutego zakończył się w gdańskim hotelu redesign wnętrz. Nowy hol zaprojektowany został w stylu kupieckiej kamienicy, a główną ścianę zdobi ogromny wizerunek gdańskiego astronoma – Heweliusza.  Modernizacja przestrzeni trwała miesiąc, a pomysłodawcą nowego konceptu była pracownia projektowa Tremend.

Autor:

Chłodne i ascetyczne do tej pory wnętrza zyskały zupełnie nowy przytulny charakter. Nacisk położono na stworzenie oryginalnych miejsc do komfortowego odpoczynku. Dzięki temu lobby wyposażone zostało w kilkanaście miejsc siedzących, wszechobecne stoliki, kanapy, fotele, dywany i biblioteczki nadają wnętrzu domowy klimat.

W obiektach hotelowych hol i lobby staje się coraz bardziej strefą łączącą funkcję wypoczynkową, konsumpcyjną i informacyjno-biznesową. To tu goście hotelowi przy dobrej kawie lub koktajlu odpoczywają po aktywnym dniu w Gdańsku lub prowadzą spotkania biznesowe.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

- Qubus Hotel Gdańsk istnieje na rynku już dziewięć lat. Przez ten czas stał się jednym z najchętniej wybieranych obiektów hotelowych Trójmieście. Sprzyja nam nie tylko świetna lokalizacja w centrum miasta, ale także wysoki poziom usług, z których znana jest nasza sieć. Co roku odwiedza nas ponad  50 tys. gości. Przy takim obłożeniu bardzo ważne jest dbanie o wygląd stref hotelowych. Zmieniają się też wymagania i gusta naszych gości, chcąc zapewnić im komfort zmieniamy się i my. Nowy koncept nawiązuje do czasów świetności Gdańska i jego historii. Jesteśmy częścią tego miasta i identyfikujemy się z nim, stąd pomysł np. na wizerunek Heweliusza  – mówi Rafał Willich, dyrektor Qubus Hotel Gdańsk.     

Oprócz designerskich nowości pomyślano także o ekologii. W całym wnętrzu zaprojektowano lampy ledowe, które są przyjazne środowisku, a przy tym tworzą ciepły, przyjemny klimat. W centralnej części umieszczony został komputer z drukarką, które są do dyspozycji gości. We wnętrzu nie brakuje zieleni, a kolorystyka tkanin współgra z barwą podłóg i ścian tworząc niezwykle przyjazne wnętrze.

Qubus Hotel Gdańsk oferuje gościom prawie 200 miejsc noclegowych w 110 pokojach. Na terenie obiektu znajduje się także elegancka restauracja oraz centrum konferencyjne. Hotel wykorzystał również swoją lokalizację przy rzece Motławie i w sezonie wiosenno-letnim proponuje swoim gościom rejsy hotelową Q-Łódką. W zeszłym roku właściciele zadbali też o zewnętrzną strefę relaksu, tworząc przestrzenny taras z miejscem na stoliki restauracyjne oraz specjalną strefę grilla i baru. Na świeżym powietrzu tuż przy hotelu zorganizowano także kącik dla dzieci z piaskownicą i huśtawkami.   

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.