Strona główna Wiadomości Mokotów na Widelcu, czyli rodzinne warsztaty kulinarne
REKLAMA

Wspólne gotowanie w Galerii Mokotów

Mokotów na Widelcu, czyli rodzinne warsztaty kulinarne

Horecanet.pl, 14 maja 2018

W sobotę 12 maja rozpoczął się cykl rodzinnych warsztatów kulinarnych Mokotów na Widelcu. Organizatorami programu są Galeria Mokotów oraz Fundacja Szkoła na Widelcu, prowadzona przez Grzegorza Łapanowskiego. Warsztaty będą odbywały się w strefie Grand Kitchen na Poziomie II Galerii.

Mokotów na Widelcu, czyli rodzinne warsztaty kulinarne

Autor:

„Mokotów na Widelcu” to innowacyjny i długofalowy projekt, mający na celu wzmocnienie prozdrowotnych postaw u dzieci i ich rodziców. Podczas spotkań uczestnicy poszerzać będą swoją wiedzę dotyczącą zdrowej żywności, a wszystko to w miłej i rodzinnej atmosferze. Edukatorzy Fundacji Szkoła na Widelcu pokażą, że gotowanie może być łatwe i przyjemne. Udowodnią również, że zdrowe jedzenie może być smaczne. Każde spotkanie będzie skupiać się wokół jednego tematu przewodniego. Łącznie zaplanowanych jest 76 spotkań do końca października 2019 roku, które odbędą się w 19 wybranych sobót.

Każda tura spotkań będzie trwać ok. 1 godziny – uczestnicy będą wówczas zapoznawać się z teorią, związaną z tematem danego warsztatu, a później przygotowywać wybrane dania – wszystko w specjalnie przygotowanej kuchni i strefie warsztatowej na drugim piętrze Galerii Mokotów, w strefie Grand Kitchen. Po wspólnym gotowaniu, uczestnicy zasiądą razem do posiłku – jako że idea gotowania to nie tylko przygotowywanie, ale również jedzenie i rozmowy przy wspólnym stole.
Pasji przygotowywania zdrowych posiłków pod okiem edukatorów kulinarnych Fundacji Szkoła na Widelcu będą mogły oddać się dzieci w towarzystwie rodzica, w wybrane soboty miesiąca w godz. 12.00-18.00, a zapisywać się będzie można online od poprzedzającego poniedziałku na stronie www.mokotow.grandkitchen.pl. W przypadku wolnych miejsc na warsztaty można się rejestrować podczas ich trwania na miejscu w strefie warsztatów na drugim piętrze Galerii Mokotów.

 „Mokotów na widelcu” to kolejna inicjatywa podejmowana przez Galerię Mokotów, skierowana do gości centrum oraz mieszkańców Mokotowa, której celem jest budowanie dobrych relacji z  sąsiadami, a także kształtowanie i upowszechnianie prozdrowotnych postaw. Jak podkreśla Grzegorz Łapanowski, ambasador projektu i twórca Fundacji Szkoła na Widelcu, Grand Kitchen, strefa, w której przeprowadzane będą warsztaty, to wyjątkowe miejsce:
 
– Grand Kitchen to unikalne miejsce, w którym goście mogą wybierać spośród oferty wielu różnorodnych lokali. Dzięki temu będą mogli cieszyć się nawet 240 propozycjami kulinarnymi kuchni całego świata – tak podczas spotkań biznesowych, lunchu w trakcie pracy czy posiłku w gronie najbliższych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.