Strona główna Wiadomości Monika Wolny w nowym miejscu
REKLAMA

Tylko u nas!

Monika Wolny w nowym miejscu

Horecanet.pl, 8 lutego 2018

Dotarliśmy do informacji, iż związana dotychczas z Uzdrowiskiem Konstancin Zdrój Monika Wolny z początkiem lutego objęła stanowisko General Manager w Studio Sante – Uzdrowisko Miejskie w Warszawie.

Autor: MW

Monika Wolny związana z branżą HoReCa od ponad 20 lat, z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą B2B, a także w  zarządzaniu obiektami, w tym spa & wellness. Swoje szlify hotelarskie zbierała w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie. Następnie cztery lata zarządzała działem sprzedaży w Centrum Konferencyjnym Falenty koło Warszawy. Kolejne wyzwania, jako dyrektor sprzedaży i marketingu Pałacu Ossolińskich oraz Hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club****.

Ostatnio, jako dyrektor hoteli i gastronomii Uzdrowiska Konstancin Zdrój, była odpowiedzialna za tworzenie i zarzadzanie Eva Park Life & Spa, obiektem hotelowym położonym tuż koło tężni w Parku Zdrojowym, posiadającym basen solankowy i szeroko rozwiniętą bazę kosmetologiczną.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie położone przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie to ekskluzywna przestrzeń terapeutyczno-wellnessowa, stworzona przez firmę Sante A.Kowalski i jedyne spa w Polsce, gdzie zastosowano wodę strukturyzowaną we wszystkich basenach. Tu w komfortowych warunkach można zregenerować ciało, wyciszyć umysł i osiągnąć stan głębokiego relaksu. W ofercie: japońska sauna skalna Ganbanyoku, sauna fińska, łaźnia parowa, biosauna z aromaterapią, grota solna, goldarium, basen rekreacyjny, jacuzzi z solą himalajską i magnezem, jacuzzi krzemowe oraz baseny schładzające. Studio Sante posiada również szeroką strefę zabiegów na ciało i na twarz, a także własną bazę gastronomiczną pod marką „Bistro Sante”, w którym serwowane potrawy przyrządzane są na bazie wody strukturyzowanej, z wykorzystaniem również produktów Sante.
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.