Strona główna Wiadomości 9 Mr Hamburger otworzy nowy lokal
REKLAMA

Kolejna umowa firmy

Mr Hamburger otworzy nowy lokal

Horecanet.pl, 9 stycznia 2017

Zarząd spółki poinformował, że w dniu 5 stycznia br. podpisano umowę najmu na lokal o powierzchni ok. 60 mkw., położonego w Mysłowicach.

                 

Autor: Mr Hamburger

Celem wynajmu jest - po przeprowadzeniu prac adaptacyjnych - rozpoczęcie w nim działalności baru w sieci Mr Hamburger. Bar ten będzie prowadzony jako punkt własny, przez co całość osiąganych przez ten lokal wyników sprzedażowych będzie księgowana w bilansie spółki.

Niniejsza umowa została zawarta na czas określony wynoszący pięć lat, tj. od 5 stycznia 2017 r. do 4 stycznia 2022 r. Umowa ta może zostać rozwiązana przez spółkę z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia biegnącego od dnia złożenia go drugiej stronie na piśmie w przypadku, kiedy działalność w lokalu będącym przedmiotem najmu przynosi stratę przez okres trzech miesięcy. Wynajmujący z kolei może rozwiązać umowę najmu ze skutkiem natychmiastowym w przypadku ciężkiego naruszenia jej postanowień przez spółkę.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

Zarząd zdecydował o podaniu niniejszych informacji do publicznej wiadomości z uwagi na istotny wpływ zaistniałego zdarzenia na wyniki przyszłe finansowe spółki, poprzez otwarcie lokalu jako własnego, w lokalizacji charakteryzującej się dużym popytem na produkty gastronomiczne typu fast-food.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.