Strona główna Wiadomości 9 Mr Hamburger otworzy nowy lokal
REKLAMA

Kolejna umowa firmy

Mr Hamburger otworzy nowy lokal

Horecanet.pl, 9 stycznia 2017

Zarząd spółki poinformował, że w dniu 5 stycznia br. podpisano umowę najmu na lokal o powierzchni ok. 60 mkw., położonego w Mysłowicach.

                 

Autor: Mr Hamburger

Celem wynajmu jest - po przeprowadzeniu prac adaptacyjnych - rozpoczęcie w nim działalności baru w sieci Mr Hamburger. Bar ten będzie prowadzony jako punkt własny, przez co całość osiąganych przez ten lokal wyników sprzedażowych będzie księgowana w bilansie spółki.

Niniejsza umowa została zawarta na czas określony wynoszący pięć lat, tj. od 5 stycznia 2017 r. do 4 stycznia 2022 r. Umowa ta może zostać rozwiązana przez spółkę z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia biegnącego od dnia złożenia go drugiej stronie na piśmie w przypadku, kiedy działalność w lokalu będącym przedmiotem najmu przynosi stratę przez okres trzech miesięcy. Wynajmujący z kolei może rozwiązać umowę najmu ze skutkiem natychmiastowym w przypadku ciężkiego naruszenia jej postanowień przez spółkę.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

Zarząd zdecydował o podaniu niniejszych informacji do publicznej wiadomości z uwagi na istotny wpływ zaistniałego zdarzenia na wyniki przyszłe finansowe spółki, poprzez otwarcie lokalu jako własnego, w lokalizacji charakteryzującej się dużym popytem na produkty gastronomiczne typu fast-food.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.