NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – czasopismo restauratorów

Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania. NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE czasopismo restauratorów. NIEKWESTIONOWANY LIDER ZASIĘGU W TEJ GRUPIE. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli niezależnych, inwestorów, kupców i decyzyjnych przedstawicieli branży HoReCa w NAJSZERSZYM Z MOŻLIWYCH ZASIĘGÓW w Polsce.

WYDANIE BIEŻĄCE (poprzednie numery dostępne poniżej)
PRENUMERATA W TRADYCYJNYM WYDANIU PAPIEROWYM
> PROSIMY KLIKNĄĆ I WYPEŁNIĆ FORMULARZ<

jedynie 250 PLN netto za wszystkie wydania wraz z dorocznymi Raportami

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania restauracji niezależnych, sieciowych oraz lokali gastronomicznych. Poza egzemplarzową wysyłką imienną czasopismo jest dodatkowo dystrybuowane i promowane na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją video z organizowanego przez nas, od siedemnastu lat, dorocznego święta restauratorów, kupców i dostawców Forum Rynku Gastronomicznego FOOD BUSINESS FORUM

Zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na efektywnym dotarciu do klientów.

BIURO REKLAMY BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

POPRZEDNIE NUMERY