Strona główna Wiadomości 9 Na Zdrowie Fresh: Dostawcy są źródłem informacji
REKLAMA

Tylko u nas!

Na Zdrowie Fresh: Dostawcy są źródłem informacji

Horecanet.pl, 9 stycznia 2017

- Nasze oczekiwania przedstawiamy dostawcom zawsze podczas indywidualnie prowadzonych rozmów. Nasi dostawcy powinni wiedzieć, że oczekujemy przede wszystkim jakości i rzetelności w jak najlepszej cenie - mówi Bartosz Jakubowski, koordynator sieci Na Zdrowie Fresh.

Autor: Wojciech Bedyński

Jaki jest według Pana idealny dostawca?
Patrząc przez pryzmat mojego ponad 20-letniego doświadczenia w branży HoReCa, uważam, że idealny dostawca to taki, który potrafi zapewnić terminowość, szybkość realizacji, jakość i ciągłość dostaw na terenie całej Polski. Oczekuję też od dostawcy umiejętności przyznania się do popełnianych błędów i szybkiego ich naprawienia. Ponadto od idealnego dostawcy oczekiwałbym pewnej elastyczności np. rozmowach na temat dystrybucji marek własnych lub terminów płatności.

W jakich obszarach dostaw Państwa oczekiwania wciąż nie są w pełni realizowane?
Cały czas poszykujemy rzetelnego dostawcy owoców i warzyw, operującego na terenie całej Polski.

Jakie inwestycje i zakupy firma planuje na najbliższe miesiące?
W najbliższym czasie Na Zdrowie Fresh planuje uruchomienie kilku nowych barów w galeriach handlowych, co jak zwykle wiąże się z inwestycjami w wyposażenie, meble i sprzęt gastronomiczny.

Jakie kwestie są najistotniejsze w relacjach z dostawcami?
Moim zdaniem, najważniejsze w relacjach z dostawcami jest nastawienie współpracę długofalową, polegającą na partnerstwie, uczciwości i wzajemnym zrozumieniu się obu stron. Ponadto dla mnie dostawcy są świetnym źródłem wiadomości o rynku, dostarczają informacji na temat panujących cen, aktualnych trendów, technologicznych nowinek, itd. Dzięki dzieleniu się know-how często są w stanie podsunąć nam najbardziej optymalne rozwiązania.

Czy ma Pan jakieś hobby, pasję? Czy w jakiś sposób przekłada się to pracę? Czy pomaga w jakichś jej aspektach lub przekłada się na relacje międzyludzkie?
Moim hobby jest sport. W wolnym czasie, jeżeli tylko mogę to biegam, pływam lub jeżdżę na rowerze. Jestem również pasjonatem kuchni włoskiej, którą cenię za jakość produktów, prostotę oraz różnorodność smaków i aromatów. Myślę, że zainteresowania i hobby zawsze przekładają się na pracę, ponieważ o wiele łatwiej jest nawiązać relacje z ludźmi, którzy mają jakieś pasje.

Jaki był Państwa najtrudniejszy projekt zakupowy?
Nie przypominam sobie, specjalnie trudnych projektów zakupowych, ale główną działalnością naszej firmy jest prowadzenie sieci juice barów, być może dlatego, nie spotykamy się na co dzień z trudnościami nie do przejścia w tym zakresie.

Jak wygląda u Państwa procedura zakupowa, co powinni wiedzieć dostawcy?
Nasza firma istnie na rynku dopiero od 3 lat i nie jest jeszcze taka duża, żeby wdrażać specjalnie przygotowane procedury zakupowe. Nasze oczekiwania przedstawiamy dostawcom zawsze podczas indywidualnie prowadzonych rozmów. Nasi dostawcy powinni wiedzieć, że oczekujemy przede wszystkim jakości i rzetelności w jak najlepszej cenie.

Cały wywiad publikujemy w:
NOWOŚCI GASTRONOMICZNE 
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE