Strona główna Wiadomości sierpień 18 Najbardziej oczekiwana publikacja roku dla hotelarzy!
REKLAMA

Rynek Hotelarski w Polsce - Raport 2016

Najbardziej oczekiwana publikacja roku dla hotelarzy!

Horecanet.pl, 18 sierpnia 2016

Publikacja roku dostępna całkowicie bezpłatnie dla: min. 30 tys. użytkowników horecanet.pl, 10 tys. imiennych odbiorców egzemplarzy drukowanych; promowana i dystrybuowana przez cały rok na wszystkich wydarzeniach branży hotelarskiej, już w sierpniu ukaże się na rynku. Wydanie powstaje pod redakcją czasopisma Świat Hoteli i portalu Horecanet.pl.
 

Publikacja roku! Gratka dla reklamodawców!

Autor: BROG Marketing

Rynek Hotelarski w Polsce - Raport 2016 tradycyjnie tworzony jest przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych oraz doskonale znanych praktyków rynku. Stanowi kompendium wiedzy na temat sektora w naszym kraju. Każdego roku tylko tu można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy, wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci, a także niezależnych hoteli oraz obiektów noclegowych.
 

UBIEGŁOROCZNE WYDANIE
RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT 2015
kliknij aby się zapoznać


Wśród podejmowanych tematów znajdą się m.in.: analiza rynku hotelarskiego w Polsce, inwestycje, charakterystyka gości korzystających z obiektów noclegowych i ich preferencje, a także podsumowanie ostatniego roku działalności największych sieci działających w naszym kraju.

Rynek Hotelarski w Polsce - Raport 2016 ukaże się nakładem 10 tys. egzemplarzy w tradycyjnej wersji papierowej, będzie zawsze i dla wszystkich w pełni dostępny w tym: dla min 30. tys. użytkowników portalu horecanet.pl, a 15 tys. odbiorców newslettera portalu wydanie w wersji elektronicznej otrzyma na własną skrzynkę.

Raport trafia wprost do:
- właścicieli i zarządów spółek, do których należą sieci hotelarskie;
- "kupców" - menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje, modernizacje
  u największych odbiorców sieciowych;
- właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych;
- architektów i pracowni projektowych;
- ekspertów i analityków branży hotelarskich.

Będzie również obecny i szeroko promowany w dodatkowym nakładzie na wszystkich najważniejszych wydarzeniach dla branży hotelarskiej w Polsce.

Zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży. Dzięki całorocznej „żywotności” publikacji i szerokiej promocji medialnej, a także podczas najważniejszych imprez w całej Polsce, Raport gwarantuje Państwa reklamie najszerszy zasięg dotarcia oraz wielokrotny z nią kontakt przez potencjalnych klientów.Wydawcą jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – właściciel czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt z Biurem Reklamy:
Tomasz Witecki, szef zespołu sprzedaży rynku hotelarskiego
tel. + 48 664 463 072, +48 22 290 66 11
t.witecki@brogmarketing.pl

www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE