Strona główna Wiadomości grudzień 21 Najnowsze Nowości Gastronomiczne już na rynku!
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Najnowsze Nowości Gastronomiczne już na rynku!

Horecanet.pl, 21 grudnia 2016

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie restauratorów! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla ponad 35 000 odbiorców Horecanet.pl, 15 500 subskrybentów newslettera otrzymuje je na swoją skrzynkę, natomiast 8 000 egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty dotarcia. Zapraszamy do lektury i współpracy reklamowej!

Najnowszy numer już na rynku! Bezpłatny dostęp do pełnego wydania!

Autor: BROG Marketing

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania naszego czasopisma profesjonalistów branży gastronomicznej. Jak w każdym numerze szereg praktycznych porad dotyczących zarządzania, marketingu, wyposażenia lokali, a także przegląd sytuacji na rynku.

W ostatnim w tym roku wydaniu „Nowości Gastronomicznych” mogą Państwo przeczytać wywiad z Krzysztofem Janiszewskim, znanym warszawskim restauratorem, współwłaściciel miedzy innymi Senses Restaurant, nagrodzonej w tym roku Gwiazdką Michelin. Serdecznie zachęcam do lektury zapisu tej inspirującej rozmowy.

Szczególnie polecamy dział „Zarządzenie”, w którym nasz stały autor Tomasz Habdas opisuje jak ważna jest współpraca z dostawcami oraz kontrolowanie tego obszaru. Zachęcam również do lektury wywiadu z osobami odpowiedzialnymi za zaopatrzenie w sieciach gastronomicznych. To wszystko w dodatku specjalnym Business Speed Dating na stronie 45.

W sekcji Sommelier mogą Państwo przeczytać interesujący artykuł o winach musujących i szampanie, którego z pewnością nie zabraknie w okresie karnawału w Waszych restauracjach.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE 
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo nowy lub kolejny lokal, wprowadzają nowości do oferty warto nas o tym poinformować pisząc na adres: m.kudosz@brogmarketing.pl

W najnowszym wydaniu Nowości Gastronomicznych swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy: Makro Cash and Carry Polska, Plastmet, SCM, Selgros Cash & Carry, Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz, Kram, Softech, Metro Plast, Fanex

Serdecznie zapraszamy także do współpracy firmy, którym zależy na dotarciu ze swoją ofertą produktów lub usług do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa.

Wydawcą jest BROG Marketing -platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, właściciel czasopism: czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend. 

Kontakt:
BROG Marketing
Dawid Miedziocha - szef zespołu sprzedaży rynku gastronomicznego
tel.: 664 463 079664 463 079
d.miedziocha@brogmarketing.pl
www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE