Strona główna Wiadomości 3 Najnowszy Sweets & Coffee na rynku!
REKLAMA

Link do pełnej wersji elektronicznej w artykule

Najnowszy Sweets & Coffee na rynku!

Horecanet.pl, 4 stycznia 2018

Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Czasopismo ogólnodostępne dla ponad 35 000 użytkowników portalu www.horecanet.pl, ponad 15 800 subskrybentów otrzymuje je na swój adres e-mail, a 8 000 jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni. Zapraszamy do lektury!

Zawsze bezpłatny dostęp do pełnych wydań naszych publikacji!

Autor: Autor: Zdj. okładka: Karolina Jóźwiak

Drodzy Czytelnicy, zapraszamy serdecznie do lektury najnowszego wydania czasopisma.

W ekskluzywnym wywiadzie z naszą redakcją Paweł Sypniewski, właściciel Sucre opowiada m.in. o powstaniu marki, procesie poszukiwania lokalizacji oraz planach.  Oprócz tego, w najnowszym numerze w dziale „Twój biznes” piszemy o tworzeniu biznesplanu oraz wsparciu prawnym w biznesie, które jest niezwykle istotne. W innych sekcjach znajdą Państwo tekst dotyczący designu i funkcjonalności ekspresów, tego jakie pozycje warto wprowadzić do menu jesienno-zimowego oraz rynku pieczywa w Polsce.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: GRUDZIEŃ 2017

Egzemplarze czasopisma trafiają bezpośrednio do:
•  zarządów spółek będących właścicielami sieci kawiarni, cukierni, lodziarni, piekarni;
• „kupców” z największych sieci bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp.;
• niezależnych właścicieli kawiarni, cukierni, lodziarni, piekarni;
• architektów, doradców inwestycyjnych i ekspertów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo nowy lub kolejny lokal, wprowadzają nowości do oferty warto nas o tym poinformować!

Kontakt z biurem reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: 664 463 083, 22 290 66 11, z.pak@brogmarketing.pl

Kontakt z redakcją:
Karolina Stępniak
tel.: 664 463 096, k.stepniak@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE