Strona główna Wiadomości marzec Nowy Świat Hoteli już dostępny!
REKLAMA

Link do pełnego wydania w artykule!

Nowy Świat Hoteli już dostępny!

Horecanet.pl, 15 marca 2018

Najbardziej nowoczesne, praktyczne i niezależne czasopismo hotelarzy właśnie doczekało się pierwszego wydania w nowej odsłonie, która mamy nadzieję jeszcze bardziej przypadnie Państwu do gustu. W wydaniu m.in. - po raz pierwszy w Polsce i na świecie! - zespół, strategia i wnętrza Raffles Europejski Warsaw oraz Kasia Nosowska i Paweł Krawczyk z Hey.

Najnowszy Świat Hoteli już dostępny!

Autor: Fot. okładka: Karolina Jóźwiak

Przeprowadziliśmy kolejny lifting layoutu i grzbietu. Wprowadziliśmy także nowy dział TYLKO DLA NAS. Będziemy w nim publikować wyjątkowe wywiady i rozmówców, których spotykać będziecie Państwo mogli wyłącznie na naszych łamach.

Ale zacznijmy od perełki wydania bieżącego. Raffles Europejski Warsaw to jeden z najbardziej wyczekiwanych obiektów hotelowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. W ciągu najbliższych dni przyjmie gości. Po raz pierwszy (na świecie) i specjalnie dla nas zespół tworzący ten wyjątkowy hotel opowiedział o strategii, celach poszczególnych działów oraz emocjach związanych z tym otwarciem. Tę superekskluzywną publikację traktujemy jako uhonorowanie pracy naszego zespołu oraz jasne określenie pozycji naszego czasopisma. Jesteśmy bardzo, ale to bardzo dumni i szczęśliwi.

A, że lubimy Państwa zaskakiwać, w tym numerze przygotowaliśmy kolejny, superekskluzywny wywiad. Jakiego jeszcze nigdy i nigdzie nie było! Na naszych łamach często poruszany był temat przyjmowania gości VIP. Eksperci wielokrotnie wypowiadali się o sposobach przygotowania hotelu na przyjazd takich osób. Tym razem postanowiliśmy pójść o krok dalej. Zapytaliśmy tych, którzy są w ciągłej podróży, a w usługach branży hospitality, spędzili ostatnich 25 lat. Czym z perspektywy Katarzyny Nosowskiej oraz Pawła Krawczyka z zespołu Hey, w ogóle jest hotel. Co wydaje się być w nim najistotniejsze, a co jest przykładowo zbędne... Tych i wielu innych informacji dostarczy Państwu pełna humoru rozmowa, do lektury której także szczególnie zachęcam. 

Hotel to przede wszystkim ludzie, dlatego nasze wydanie bogate jest także w rozmowy z wieloma barwnymi przedstawicielami polskiego hotelarstwa. Tymi, którzy znają go od podszewki, są pasjonatami, czy debiutantami. Oczywiście polecam!

Pragniemy, aby nasze czasopismo stanowiło kompendium wiedzy na temat zarządzania, marketingu czy wyposażenia. Dbając o prestiż wszystkich treści, zaprosiliśmy do współpracy ekspertów, którzy od teraz, tylko dla nas będą przygotować merytoryczne i praktyczne artykuły. Pierwsze części cykli oczywiście w tym numerze. Marta Kustosz opowie o sztuce prowadzenia zespołu; Marcin J. Podobas i Jerzy Miklewski będą budować z nami hotel; Aneta Muller przejdzie przez wszystkie etapy tworzenia strefy spa, natomiast Piotr Banach wskaże jak projektować poszczególne części hotelu. Do tego wyjątkowego grona dołączy jeszcze Robert Węglarz, który już od kolejnego wydania odkryje tajemnice najtrudniejszych tematów związanych z zarządzaniem.

Ten Świat Hoteli  jest również pierwszym wydawanym przez nowy zarząd spółki BROG B2B na czele, którego stanął Rafał Madyński. Trzymajcie za nas kciuki. Będziemy wdzięczni. Dziękujemy.
 

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY

link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

 
Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli hoteli.

Czasopismo wydawane jest przez BROG B2B - media efektywnej komunikacji - właściciela magazynów: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store, portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt - BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE