Strona główna Wiadomości marzec Nowy Świat Hoteli już dostępny!
REKLAMA

Link do pełnego wydania w artykule!

Nowy Świat Hoteli już dostępny!

Horecanet.pl, 15 marca 2018

Najbardziej nowoczesne, praktyczne i niezależne czasopismo hotelarzy właśnie doczekało się pierwszego wydania w nowej odsłonie, która mamy nadzieję jeszcze bardziej przypadnie Państwu do gustu. W wydaniu m.in. - po raz pierwszy w Polsce i na świecie! - zespół, strategia i wnętrza Raffles Europejski Warsaw oraz Kasia Nosowska i Paweł Krawczyk z Hey.

Najnowszy Świat Hoteli już dostępny!

Autor: Fot. okładka: Karolina Jóźwiak

Przeprowadziliśmy kolejny lifting layoutu i grzbietu. Wprowadziliśmy także nowy dział TYLKO DLA NAS. Będziemy w nim publikować wyjątkowe wywiady i rozmówców, których spotykać będziecie Państwo mogli wyłącznie na naszych łamach.

Ale zacznijmy od perełki wydania bieżącego. Raffles Europejski Warsaw to jeden z najbardziej wyczekiwanych obiektów hotelowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. W ciągu najbliższych dni przyjmie gości. Po raz pierwszy (na świecie) i specjalnie dla nas zespół tworzący ten wyjątkowy hotel opowiedział o strategii, celach poszczególnych działów oraz emocjach związanych z tym otwarciem. Tę superekskluzywną publikację traktujemy jako uhonorowanie pracy naszego zespołu oraz jasne określenie pozycji naszego czasopisma. Jesteśmy bardzo, ale to bardzo dumni i szczęśliwi.

A, że lubimy Państwa zaskakiwać, w tym numerze przygotowaliśmy kolejny, superekskluzywny wywiad. Jakiego jeszcze nigdy i nigdzie nie było! Na naszych łamach często poruszany był temat przyjmowania gości VIP. Eksperci wielokrotnie wypowiadali się o sposobach przygotowania hotelu na przyjazd takich osób. Tym razem postanowiliśmy pójść o krok dalej. Zapytaliśmy tych, którzy są w ciągłej podróży, a w usługach branży hospitality, spędzili ostatnich 25 lat. Czym z perspektywy Katarzyny Nosowskiej oraz Pawła Krawczyka z zespołu Hey, w ogóle jest hotel. Co wydaje się być w nim najistotniejsze, a co jest przykładowo zbędne... Tych i wielu innych informacji dostarczy Państwu pełna humoru rozmowa, do lektury której także szczególnie zachęcam. 

Hotel to przede wszystkim ludzie, dlatego nasze wydanie bogate jest także w rozmowy z wieloma barwnymi przedstawicielami polskiego hotelarstwa. Tymi, którzy znają go od podszewki, są pasjonatami, czy debiutantami. Oczywiście polecam!

Pragniemy, aby nasze czasopismo stanowiło kompendium wiedzy na temat zarządzania, marketingu czy wyposażenia. Dbając o prestiż wszystkich treści, zaprosiliśmy do współpracy ekspertów, którzy od teraz, tylko dla nas będą przygotować merytoryczne i praktyczne artykuły. Pierwsze części cykli oczywiście w tym numerze. Marta Kustosz opowie o sztuce prowadzenia zespołu; Marcin J. Podobas i Jerzy Miklewski będą budować z nami hotel; Aneta Muller przejdzie przez wszystkie etapy tworzenia strefy spa, natomiast Piotr Banach wskaże jak projektować poszczególne części hotelu. Do tego wyjątkowego grona dołączy jeszcze Robert Węglarz, który już od kolejnego wydania odkryje tajemnice najtrudniejszych tematów związanych z zarządzaniem.

Ten Świat Hoteli  jest również pierwszym wydawanym przez nowy zarząd spółki BROG B2B na czele, którego stanął Rafał Madyński. Trzymajcie za nas kciuki. Będziemy wdzięczni. Dziękujemy.
 

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY

link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

 
Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli hoteli.

Czasopismo wydawane jest przez BROG B2B - media efektywnej komunikacji - właściciela magazynów: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store, portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt - BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.