Strona główna Wiadomości 8 Najnowszy numer Świata Hoteli już na rynku!
REKLAMA

Link do wersji elektronicznej w artykule

Najnowszy numer Świata Hoteli już na rynku!

Horecanet.pl, 8 grudnia 2017

Najbardziej praktyczne, merytoryczne, niezależne i nowoczesne czasopismo hotelarzy! Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Docieramy dla ponad 35 000 użytkowników portalu www.horecanet.pl, 15 800 subskrybentów newslettera otrzymuje je na swój adres e-mail, a 6000 egzemplarzy drukujemy i rozsyłamy imiennie. Reklamodawcom gwarantujemy największy zasięg!

Zawsze bezpłatny dostęp do pełnego wydania!

Autor:

Główną postacią najnowszego wydania jest kobieta - niezwykła, pełna pasji i entuzjazmu. Decyzję o pracy w hotelarstwie podjęła pod wpływem lektury pewnej książki. Opisywane relacje panujące pomiędzy pracownikami i gośćmi, zafascynowały ją na tyle, że postanowiła związać całe swoje życie z tą branżą. Agnieszka Wranka zaczynała jako recepcjonistka, pracowała w służbie pięter, kierowała działem technicznym. Później oczywiście były coraz wyższe stanowiska i kolejne miejsca. W ubiegłym roku wraz ze swoim zespołem jako dyrektor otworzyła wyjątkowy Hotel Indigo Krakow – Old Town. W naszej rozmowie opowiedziała o celach, które udało się już zrealizować, o tych będących jeszcze przed nią, o sposobach na tworzenie zgranego teamu oraz o… motocyklowych podróżach i ich związku z hotelarstwem.

Nowy numer zawiera także rozmowę z Panem Piotrem Ciepałem, wiceprezesem Uzdrowiska Ustroń, nt. m.in. potencjału Uzdrowiska, planów rozwoju oraz przyszłości rynku medial spa.

Zachęcam także do lektury tekstu eksperta Roberta Węglarza, właściciela firmy Alchemia Hotelarstwa, który radzi jak powinien wyglądać proces wprowadzania nowego pracownika. Warto także zapoznać się z artykułem Blanki Retmańskiej-Man, która bez owijania w bawełnę, wytyka hotelom błędy popełniane podczas kontaktu z klientem biznesowym. Swoje tezy opiera na przeprowadzonym ostatnio badaniu, o którym będzie szerzej mówiła podczas naszego XII Forum Profit Hotel 2017 (już 12 grudnia, w Sheraton Warsaw Hotel).

Tradycyjnie w naszym czasopiśmie  szereg praktycznych i poradnikowych publikacji z zakresu marketingu, zarządzania i wyposażenia. W Dodatku Specjalnym „Pokój i łazienka” znajdą Państwo teksty z zakresu trendów, ciekawych rozwiązań i aranżacji.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2017

Polecam serdecznie,
Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
redaktor wydawnicza BROG Marketing
k.stepniak@brogmarketing.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli hoteli.

Wydawcą jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B - właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy:
Monika Sanecka
zespół sprzedaży rynku HoReCa
664-463-072; (22) 290-66-11
m.sanecka@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE