Strona główna Wiadomości 8 Najnowszy numer Świata Hoteli już na rynku!
REKLAMA

Link do wersji elektronicznej w artykule

Najnowszy numer Świata Hoteli już na rynku!

Horecanet.pl, 8 grudnia 2017

Najbardziej praktyczne, merytoryczne, niezależne i nowoczesne czasopismo hotelarzy! Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Docieramy dla ponad 35 000 użytkowników portalu www.horecanet.pl, 15 800 subskrybentów newslettera otrzymuje je na swój adres e-mail, a 6000 egzemplarzy drukujemy i rozsyłamy imiennie. Reklamodawcom gwarantujemy największy zasięg!

Zawsze bezpłatny dostęp do pełnego wydania!

Autor:

Główną postacią najnowszego wydania jest kobieta - niezwykła, pełna pasji i entuzjazmu. Decyzję o pracy w hotelarstwie podjęła pod wpływem lektury pewnej książki. Opisywane relacje panujące pomiędzy pracownikami i gośćmi, zafascynowały ją na tyle, że postanowiła związać całe swoje życie z tą branżą. Agnieszka Wranka zaczynała jako recepcjonistka, pracowała w służbie pięter, kierowała działem technicznym. Później oczywiście były coraz wyższe stanowiska i kolejne miejsca. W ubiegłym roku wraz ze swoim zespołem jako dyrektor otworzyła wyjątkowy Hotel Indigo Krakow – Old Town. W naszej rozmowie opowiedziała o celach, które udało się już zrealizować, o tych będących jeszcze przed nią, o sposobach na tworzenie zgranego teamu oraz o… motocyklowych podróżach i ich związku z hotelarstwem.

Nowy numer zawiera także rozmowę z Panem Piotrem Ciepałem, wiceprezesem Uzdrowiska Ustroń, nt. m.in. potencjału Uzdrowiska, planów rozwoju oraz przyszłości rynku medial spa.

Zachęcam także do lektury tekstu eksperta Roberta Węglarza, właściciela firmy Alchemia Hotelarstwa, który radzi jak powinien wyglądać proces wprowadzania nowego pracownika. Warto także zapoznać się z artykułem Blanki Retmańskiej-Man, która bez owijania w bawełnę, wytyka hotelom błędy popełniane podczas kontaktu z klientem biznesowym. Swoje tezy opiera na przeprowadzonym ostatnio badaniu, o którym będzie szerzej mówiła podczas naszego XII Forum Profit Hotel 2017 (już 12 grudnia, w Sheraton Warsaw Hotel).

Tradycyjnie w naszym czasopiśmie  szereg praktycznych i poradnikowych publikacji z zakresu marketingu, zarządzania i wyposażenia. W Dodatku Specjalnym „Pokój i łazienka” znajdą Państwo teksty z zakresu trendów, ciekawych rozwiązań i aranżacji.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2017

Polecam serdecznie,
Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
redaktor wydawnicza BROG Marketing
k.stepniak@brogmarketing.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli hoteli.

Wydawcą jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B - właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy:
Monika Sanecka
zespół sprzedaży rynku HoReCa
664-463-072; (22) 290-66-11
m.sanecka@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.