Strona główna Wiadomości 5 Narvil podsumowuje ubiegły rok
REKLAMA

Wiele nowości w obiekcie

Narvil podsumowuje ubiegły rok

Horecanet.pl, 4 stycznia 2017

Niestandardowe aktywności, niecodzienne wydarzenia, nieszablonowe działania promocyjne, setki konferencji i eventów, tysiące zadowolonych gości oraz zdobyte nagrody i wyróżnienia - eksperci hotelu Narvil podsumowują rok 2016.

Autor:

Nieszablonowe atrakcje
Hotel Narvil po raz kolejny pokazał możliwości obiektu, w tym szerokie spektrum wykorzystania przestrzeni i otoczenia przy organizacji eventów. Scena Narvil to jeden z przykładów umiejscowienia wydarzeń kulturalnych w designerskich przestrzeniach hotelu. Celem projektu było wyjście poza deski teatralnej sceny i nadanie jej unikatowej formy. Projekt „Scena Narvil” pozwolił na obejrzenie popularnych spektakli w nieoczywistej przestrzeni i w połączeniu z kompleksową ofertą hotelu dostarczył wypoczynku dla ciała i ducha. Takie podejście do kultury jest ewenementem, które spotkało się z pozytywnym oddźwiękiem ze strony wielbicieli sztuki. Od maja do sierpnia mieliśmy okazję zobaczyć na Scenie Narvil szczególnie uznane spektakle w doborowej obsadzie. W tym okresie Hotel Narvil również współorganizował z firmą Sztorm Grupa zawody Biznesklasy Regatowej, podzielone na trzy edycje: wiosenną, letnią i jesienną, w których rywalizowały ze sobą firmy, dla których była to okazja do niecodziennych spotkań integracyjnych. W tym roku Hotel Narvil miał również przyjemność gościć finalistki konkursu Miss Polonia 2016 na gali finałowej, jednego z najbardziej prestiżowych i najstarszych konkursów piękności.

ŚWIAT HOTELI - czasopismo hotelarzy
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
GRUDZIEŃ 2016

Sport, kuchnia i święta
Pod koniec maja odbyła się druga edycja zawodów tenisowych z udziałem polskich aktorów - Narvil Gentleman’s Tennis Cup. Jednym z kluczowych elementów tego eventu była organizacja aukcji charytatywnej, podczas której można było zdobyć niepowtarzalne przedmioty przekazane przez gwiazdy. Zdobyte środki przekazano na działania społeczne Fundacji Aviva. Nie zabrakło również atrakcji w okresie wakacyjnym. Hotel Narvil przygotował specjalną ofertę „Wakacje nad Narwią”, dzięki której goście nie tylko mogli wypocząć w otoczeniu Hotelu Narvil, ale także wybrać się na rejsy łodziami ze sternikiem po Jeziorze Zegrzyńskim, spędzić weekend z muzyką na żywo w restauracji Aruana w Ogrodzie oraz skorzystać z programu rozrywek rekreacyjno-sportowych. Niecodziennym konceptem okazał się również „Dinner with a View. Stolik z widokiem” – możliwość skosztowania niepowtarzalnej kolacji na plaży nad brzegiem Narwi. Był to cykl plenerowych doświadczeń kulinarnych, organizowanych w różnych zakątkach Polski – nad rzeką, w górach oraz nad morzem. Szef kuchni Restauracji Aruana – Witek Iwański wraz z inicjatorką projektu Maliką zaprosili gości do poszukiwań kulinarnych źródeł smaku oraz degustacji dań podanych w wyjątkowej aranżacji i scenerii tuż nad rzeką. Jednym ze specjalnych gości była Ana Ros – jedna z najpopularniejszych kobiet szefów kuchni na świecie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nocy sylwestrowej, Hotel Narvil również przygotował coś specjalnego dla swoich gości. Z dala od zgiełku, w ciepłej, rodzinnej atmosferze można było spędzić ten czas w Hotelu Narvil. Sylwester upłynął pod hasłem Narvil Prestige Night - noc pełna prestiżu nad Narwią upłynęła w rytmie największych przebojów prezentowanych przez zespół Szafa Gra. Na gości czekało wiele atrakcji: rewia taneczna w wykonaniu As Belezas Do Brasil.

Kamień milowy na rynku konferencyjnym
Dostosowywanie się do potrzeb klienta biznesowego jest nie lada wyzwaniem, któremu należy sprostać. Hotel Narvil, w tym roku wykazał się dużą inwencją i elastycznością wpasowując się w obecne trendy.

- Przygotowując ofertę stawiamy na ideę „Wear your Client's shoes”. Staramy się postawić w roli gościa i zebrać jak najwięcej informacji o tym, czego potrzebuje i jaki cel pragnie osiągnąć. Ponadto staramy się wzbogacać naszą ofertę o różnego rodzaju atrakcje kulturalne, sportowe, rozrywkowe. Takie działania kreują relację win-win, z obopólnymi korzyściami po stronie gościa, jak i hotelu – podkreśla Grażyna Kowalczyk, dyrektor generalny Hotelu Narvil Conference & Spa. Bezprecedensowe znaczenie dla rozwoju miały wykonane przez IBRIS na zlecenie Hotelu Narvil ogólnopolskich badań rynku spotkań biznesowych pt.: „Rynek spotkań biznesowych pod lupą: Kto? Co? I gdzie?”. Dogłębnej analizy struktury potrzeb rynku konferencyjnego dokonano bazując na polskich przedsiębiorstwach. Dzięki tym badaniom dowiedzieliśmy się, jakie budżety firmy przeznaczają na spotkania firmowe, konferencje, spotkania integracyjne, na czym najbardziej zależy organizatorom biznesowych spotkań? Jakie znaczenie mają usługi niestandardowe? W jakim stopniu cena ma wpływ na wybór miejsca takich wydarzeń? - Rynek spotkań biznesowych to bardzo wymagający segment usług. Duża konkurencja na rynku sprawia, że goście są przytłoczeni liczbą ofert spływających na skrzynki mailowe lub telefonicznie. Uzyskane wyniki badań pozwoliły nam doprecyzować swoje oferty dla potrzeb naszych gości zapewniającym im najwyższy komfort i jakość świadczonych usług - dodaje Grażyna Kowalczyk.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.