Rynek Gastronomiczny w Polsce RAPORT

Rynek Gastronomiczny w Polsce RAPORT to oczekiwane, coroczne wydawnictwo ukazujące się od 2003 r. Charakter zawartych w nim informacji sprawia, że publikacja „żyje” przez cały rok. 

 

pełne wydanie zamów prenumeratę czasopisma

 
 

 

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE - RAPORT dociera do odbiorców kwalifikowanych prenumerujących miesięcznik Nowości Gastronomiczne – szefów, zarządów spółek gastronomicznych, właścicieli lokali niezależnych: restauracji, barów, itp. oraz firm cateringowych - profesjonalistów podejmujących ostateczne decyzje zakupowe. Ukazuje się nakładem 10 000 egzemplarzy. Jest w pełni dostępny dla wszystkich użytkowników portalu horecanet.pl  - 35 000 odbiorców, a ponad 15 500. subskrybentów newslettera portalu otrzyma wydanie w wersji elektronicznej na własną skrzynkę.
 


Rynek dostaw pod znakiem konsolidacji

20 sierpnia 2014
Wielu uczestników rynku dostaw do gastronomii, po trudnym, kryzysowym 2013 roku liczyło na ...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.