Rynek Hotelarski w Polsce RAPORT

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT to oczekiwana, doroczna publikacja dla branży hotelarskiej. Zawiera najnowsze prognozy, analizy, dane statystyczne, informacje o inwestycjach w skali kraju i regionach, wyniki finansowe, wypowiedzi najwybitniejszych ekspertów.

 

pełne wydanie zamów prenumeratę czasopisma

 
 

 

Rynek Hotelarski w Polsce - Raport dociera do odbiorców kwalifikowanych  prenumerujących czasopismo Świat Hoteli - zarządów sieci hotelowych, właścicieli obiektów niezależnych, domów wczasowych i ośrodków konferencyjnych - decyzyjnych profesjonalistów branży. Ukazuje się nakładem 10 000 egzemplarzy. Jest w pełni dostępny dla wszystkich użytkowników portalu horecanet.pl  - 35 000 odbiorców, a ponad 15 500. subskrybentów newslettera portalu otrzyma wydanie w wersji elektronicznej na własną skrzynkę.


Więcej nowych hoteli w mniejszych miastach

20 sierpnia 2014
Polska baza hotelowa na dzień 30 czerwca 2014 r. obejmowała 2.458 skategoryzowanych hoteli ...

Jeszcze ciekawiej na rynku inwestycyjnym

22 sierpnia 2014
Rośnie liczba turystów zagranicznych odwiedzających Polskę. Poprawiają się więc wyniki osiągane ...

Personel - wciąż za mało doceniany czynnik

26 sierpnia 2014
Hotelarstwo jest jedną z najlepiej rozwijających się branż na całym świecie. Zwłaszcza w ostatniej ...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.